środa, 24 kwietnia 2024 11:30

Orzeł zagrał do końca i zdobył trzy punkty

SUBKOWY W niedzielę 18 sierpnia pierwszy mecz przed własna publicznością zagrał Orzeł Subkowy z drużyną Spójni Sadlinki.

Po bezbramkowej pierwszej połowie pechowo rozpoczęli subkowianie druga cześć spotkania. Dwie minuty od rozpoczęcia gry gola dla gości zdobył Dawid Torłop. Goście prowadzeniem cieszyli się tylko kilka minut w 56 minucie strzałem z 10 metrów pokonał bramkarza z Sadlinek Wojciech Szoska, a pięć minut doprowadził do prowadzenia. Niestety Orzeł wypuścił prowadzenie i w ciągu trzech minut ponownie przegrywał bo bramkach Radosława Szafrańskiego i Dawida Torłopa. Do końca spotkania pozostało już tylko dwadzieścia kilka minut, jednak gospodarze perfekcyjnie wykorzystali czas. W 78. minucie wyrównujące gola strzela Mariusz Wroński, a w ostatnich minutach i w doliczonym już czasie gry gole na wagę trzech punków strzelił wprowadzony w drugiej połowie Dawid Tramowski. Ostatecznie Orzeł wygrywa ze Spójnią Sadlinki 5:3.

Orzeł Subkowy - Spójnia Sadlinki 5:3 (0:0)
0:1 Dawid Torłop 47'
1:1 Wojciech Szoska 56'
2:1 Wojciech Szoska 61'
2:2 Radosław Szarafiński 63'
2:3 Dawid Torłop 65'
3:3 Mariusz Wroński 78'
4:3 Dawid Tramowski 88'
5:3 Dawid Tramowski 90'+3

Orzeł Subkowy: Klinkusz - Grzelak, P.Domke, Gdaniec (Tamowicz), Alaburda, Gońda (Skalski), Kalinowski (Tramowski), M.Szoska (Wroński), W.Szoska, Orzechowski, Kołodziej

Spójnia Sadlinki: Żuk - Wierciński, Michalczyk, Kwaśnicki (Łoziński), Warpas, Świetlicki, Kupniewski, Śmietański, Torłop, Szarafiński (Gburczyk)