Biało-czarna armia przejdzie ulicami Tczewa

  • 23.08.2019, 07:40
  • opr. red.
Biało-czarna armia przejdzie ulicami Tczewa

Podziel się:

Oceń:

TCZEW. Grzegorz Ciechowski, to jeden z kultowych muzyków lat 80-tych i 90-tych. Na jego muzyce wychowały się tłumy i pokolenia Polaków. Festiwal twórczości Obywatela GC rusza już w piątek i potrwa do niedzieli. Serdecznie zapraszamy.

PROGRAM In Memoriam XVIII Festiwalu Grzegorza Ciechowskiego

23 sierpnia, godz. 18.00

- pokaz filmu „Obywatel miłość” w Fabryce Sztuk, przy ul. 30 stycznia 4,

24 sierpnia, godz. 17.30

- BIAŁO-CZARNA PARADA ulicami tczewskiej starówki. A na niej:

Początek parady pl. św. Grzegorza, przemarsz ulicami: Dominikańską, S. Wyszyńskiego, Łazienną, T. Kościuszki, J. Dąbrowskiego na pl. J. Hallera. Podczas parady odbędą się różne krótkie działania artystyczne w wykonaniu: uczniów i nauczycieli Szkoły Muzycznej w Tczewie, Michała Sarnowskiego, Konrada Repińskiego, chóru Passionatka, Małgorzaty Kornas i pracowników Miejskiej Biblioteki Publicznej w Tczewie. Częścią parady jest również konkurs dla reprezentacji szkolnych na najciekawszą biało-czarną prezentację i wystawa „Grzegorz Ciechowski w obiektywie Mirosława Stępniaka”.

24 sierpnia, godz. 18:30

- Koncerty na dużej scenie na pl. J. Hallera.

Wystąpią: Teatr Tańca 8 Negro, Nocny pociąg, Frantówka z Torpedą, Ajagore z wokalistami (Kalina Kortas, Małgorzata Kornas, Piotr Bukartyk), Sztywny Pal Azji.

w ramach In Memoriam XVIII Festiwalu Grzegorza Ciechowskiego

- My organizatorzy In Memoriam Festiwalu Grzegorza Ciechowskiego zapraszamy wszystkich dnia 24.08.2019 roku na Biało-Czarną Paradę ulicami naszego urokliwego miasta – piszą organizatorzy na swojej stronie.

- Gorąco zapraszamy tych pozytywnie zakręconych i tych którzy potrzebują specjalnej zachęty. Zapraszamy osoby, które znają i cenią twórczość naszego wybitnego kolegi, a także osoby, które chciałyby ją poznać.

Wszystkich, którzy odpowiedzą na nasz apel, prosimy o przybycie w garderobie nawiązującej do barw „Republiki”, to znaczy mającej biało-czarne akcenty. A nie zapomnijcie przynieść ze sobą dobrego humoru, jak również odpowiednich akcesoriów w postaci np. flag, przypinek, czapek, parasoli, kokardek, chustek, czy kto co tam wymyśli. Zabierzcie ze sobą również instrumenty oraz inne dźwiękorobne przedmioty.

Dla wszystkich uczestników parady przewidziano konkurs na najlepszy, najciekawszy indywidualny biało-czarny pomysł. Wyróżnionym osobom zostaną wręczone nagrody rzeczowe ufundowane przez sponsorów.

Na pl. św. Grzegorza przed rozpoczęciem Biało-Czarnej Parady dostępne będą stanowiska do malowania twarzy, malowania tkanin i bezpłatne gadżety przygotowane dla uczestników parady.Zgłoszenia uczestnictwa w biało-czarnej paradzie i bliższe informacje na temat w/w działań – Józef Golicki 692 311 363, [email protected]

opr. red.

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe