Tragedia na DK 22. Nie był to zwykły wypadek...?

  • 25.08.2019, 07:05
  • źródło: kociewiak.pl
Tragedia na DK 22. Nie był to zwykły wypadek...? źródło: kociewiak.pl

Podziel się:

Oceń:

W połowie sierpnia na drodze krajowej nr 22 pomiędzy Miradowem, a Sucuminem doszło do tragicznego wypadku. 61-letnia mieszkanka powiatu została potrącona przez ciężarówkę. Obrażenia jakich doznała, okazały się śmiertelne. Wiele wskazuje na to, że nie był to zwykły wypadek. Śledztwo w tej sprawie wszczęła starogardzka prokuratura.

Do tragicznego zdarzenia doszło w minioną środę. Zgłaszający poinformował służby ratunkowe o wypadku z udziałem pieszej oraz samochodu ciężarowego.

- 14 sierpnia na drodze krajowej nr 22 pomiędzy Sucuminem, a Miradowem doszło do zdarzenia drogowego z udziałem samochodu ciężarowego oraz 61-letniej mieszkanki powiatu starogardzkiego. Piesza w wyniku doznanych obrażeń ciała poniosła śmierć na miejscu. Śledztwo w tej sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa w Starogardzie Gdańskim – poinformował asp. sztab. Marcin Kunka, oficer prasowy starogardzkiej policji.

W tej sprawie skontaktowaliśmy się więc z rzecznikiem Prokuratury Okręgowej w Gdańsku.

– Z zebranych do tej pory materiałów wynika, że pod jadący samochód marki MAN gwałtownie wtargnęła piesza. Wszystko na tym etapie wskazuje i dużym prawdopodobieństwem jest to, że kobieta zrobiła to celowo. W wyniku tego zdarzenia poniosła śmierć. Dokładne przyczyny śmierci wyjaśni sekcja zwłok – mówi prok. Grażyna Wawryniuk.  

 

źródło: kociewiak.pl

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe