Hubertus w Barnowie – Święto miłośników koni i rowerów

  • 03.10.2019, 08:07
  • informacja prasowa
Hubertus w Barnowie – Święto miłośników koni i rowerów

Podziel się:

Oceń:

To będzie sobota pełna atrakcji w Barnowie. 5 października, w samo południe, rozpocznie się Hubertus dla dzieci – święto miłośników koni i rowerów

Czesław i Elżbieta Lang już po raz dziewiąty zapraszają do Barnowa wszystkich, którzy kochają konie i rowery. W ostatnich latach impreza przyciągnęła wielu gości, także w tym roku szykuje się wiele atrakcji. Przede wszystkim po raz pierwszy zostaną rozegrany zawody stajenne w Stajni Barnowo. Regulamin ze szczegółami znajduje się na Facebooku stajni. Zawody zapowiadają się bardzo ciekawie, warto się pośpieszyć, bo potwierdzenie udziału trzeba zgłosić do 27 września.

Tradycyjnie już odbędą się imprezy jeździeckie – „pogoń za lisem” oraz „szukanie lista” z udziałem dzieci. Nie zabraknie również konkursów, w których dzieci będą musiały się wykazać wiedzą dotyczącą jeździectwa i koni. Dla najlepszych przewidziano nagrody. Organizowany będzie także oczywiście wyścig kolarski dla dzieci o puchar Czesława Langa. Wystartować może każdy, kto ma rower i kask. Całość zwieńczy wspólna zabawa i poczęstunek przy ognisku.

- Wspólnie z żoną już po raz dziewiąty organizujemy Hubertusa dla dzieci w Barnowie. Za każdym razem odwiedza nas wielu wspaniałych ludzi. To znakomita okazja do aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu w znakomitym towarzystwie w przepięknej kaszubskiej scenerii. Gorąco wszystkich zapraszam 5 października do Stajni Barnowo – powiedział Czesław Lang, wicemistrz olimpijski z Moskwy, obecnie dyrektor generalny Tour de Pologne.

Organizatorem Hubertusa dla dzieci w Barnowie jest Klub Sportowy „Lider” oraz Stajnia Barnowo przy współpracy ze Stowarzyszeniem Rozwoju Gminy Kołczygłowy. Impreza odbywa się pod patronatem Wójta Gminy Kołczygłowy Wacława Kozłowskiego. Hubertus dla dzieci w Barnowie rozpocznie się w sobotę 5 października o godzinie 12.

informacja prasowa

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe