Wypadek pod Starogardem Gdańskim. Dwie osoby trafiły do szpitala.

  • 04.10.2019, 13:18
  • KWP Gdańsk
Wypadek pod Starogardem Gdańskim. Dwie osoby trafiły do szpitala. fot. KWP Gdańsk

Podziel się:

LUBICHOWO Policjanci ze starogardzkiej drogówki interweniowali wczoraj na miejscu wypadku drogowego, do którego doszło w Lubichowie na drodze wojewódzkiej nr 214. W wyniku zderzenia peugeota z volkswagenem dwie osoby trafiły do szpitala. Obecnie śledczy wyjaśniają bliższe okoliczności tego zdarzenia.

Wczoraj około godziny 7:00 dyżurny starogardzkiej komendy otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym, który wydarzył się na drodze wojewódzkiej nr 214 w miejscowości Lubichowo. Na miejsce natychmiast udali się policjanci z drogówki wraz z technikiem policyjnym, którzy zabezpieczyli miejsce zdarzenia.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy do wypadku doszło, gdy 65-letni kierowca peugeota włączając się do ruchu nie ustąpił pierwszeństwa i zdarzył się z jadącym w kierunku Starogardu Gdańskiego volkswagenem.

Badanie alkomatem wykazało, że kierujący pojazdami byli trzeźwi. Policjanci sporządzili oględziny rozbitych aut oraz fakultatywnie zatrzymali prawo jazdy kierowcy peugeota. Mundurowi zatrzymali również dowody rejestracyjne od rozbitych pojazdów, a technik kryminalistyki wykonał dokumentację fotograficzną.

W wyniku tego zdarzenia obrażeń ciała doznał 26-letni kierowca golfa oraz jego pasażer. Obecnie funkcjonariusze wyjaśniają bliższe okoliczności tego wypadku.

fot. KWP Gdańsk

 

 

KWP Gdańsk

Zdjęcia (2)


Pozostałe