Zaprosili nas. 15 lat PROCAM Polska

  • 05.10.2019, 13:35 (aktualizacja 30.10.2019, 20:25)
  • Rolnik Pomorski
Zaprosili nas. 15 lat PROCAM Polska fot. Janusz Rokiciński Prezes Procam Polska Michał Ciszak

Podziel się:

Spółka PROCAM, 3 października, świętowała w Gdańsku 15-lecie działalności. Uroczysta konferencja odbyła się w Centrum Stocznia Gdańska. Były cztery panele dyskusyjne, koncert i niespodzianki, w tym okazały urodzinowy tort, który podzielili: prezes Procam Polska Michał Ciszak i Ian Beswick Chief Executive and Shareholder of ProCam Europe (dyrektor wykonawczy i akcjonariuszy w Europie).

PROCAM Polska Sp. z o.o. prowadzi działalność handlową i doradczą od lipca 2004 roku. Funkcjonująca w oparciu o model angielskiej firmy ProCam UK Limited (w lipcu 2019 obchodziła 40-lecie) spółka działa w sektorze dystrybucji środków ochrony roślin oraz doradztwa agronomicznego.
- Rolnicy mają w nas stabilnego partnera, z którym mogą planować trwały rozwój gospodarstwa. Dzięki rozbudowanej ofercie i doradztwu współpracujący z nami przedsiębiorcy mogą angażować w produkcję mniejsze fundusze i osiągać szybki wzrost plonów i dochodowości upraw. Jest on dużo lepszy niż średni na rynku w konkretnych warunkach przyrodniczo-klimatycznych i ekonomicznych – mówią eksperci Procam.

" Dzięki kreatywnemu i zaangażowanemu w tworzenie wspólnego sukcesu zespołowi, działamy 15 lat dla rozwoju polskich gospodarstw i naszej firmy.

Na konferencji,

zaproszonym przedstawicielom świata rolniczej nauki, prasy oraz partnerom biznesowym organizatorzy zaprezentowali Ludzi, Wiedzę, Rozwiązania oraz zagadnienia Odpowiedzialnego Agrobiznesu tworzące nowoczesną agronomię. Byli też z nami wybitni piłkarze ręczni Sławomir Szmal i Karol Bielecki - nowy ambasador akcji "Graj o zdrowie".  Dowiedzieliśmy się też, że spółka jest współzałożycielem Polskiego Stowarzyszenia Rolnictwa Zrównoważonego ASAP (dba o stabilny i odpowiedzialny wzrost rolnictwa oraz równowagę w środowisku rolniczym). Ma także własną markę nawozów Profosca (do wszystkich typów gleby) oraz dolistnych Proleaf oraz Avalon (stosowanych głównie w sadach).

Najważniejsi są ludzie

Podczas uroczystości zaprezentowano główną nagrodę nadchodzącej wspólnej loterii BIO-GEN i PROCAM dla Klientów - auto Tesla 3.

- Dzisiejsza uroczystość  jest dla nas bardzo ważna. Jest to 15-lecie firmy PROCAM i mamy przyjemność gościć przedstawicieli prasy rolniczej, uniwersytetów przyrodniczych  oraz naszych dostawców zarówno środków ochrony roślin jak i nawozów oraz nasion” – mówił Michał Ciszak, prezes PROCAM.- W naszej firmie posiadamy najlepszych fachowców, z wiedzą i doświadczeniem, którzy co roku są sprawdzani testami wiedzy praktycznej i teoretycznej.

W jednym z paneli zaproszeni goście mogli wziąć udział w czterech konkursach wiedzy na temat firmy. Z dumą informuję że wygrałem trzy a w nagrodę dostałem znakomite sery sandomierskie z GR Dziedzic Mariusza Malkiewicza.

Redakcje Rolnika Pomorskiego i Przeglądu Samorządowego Pomorze gratulują Spółce PROCAM Polska jubileuszu i życzą dalszych sukcesów w doradztwie agronomicznym i biznesie oraz dobrej (z nami) współpracy, dla dobra pomorskich rolników i sadowników.

Janusz Rokiciński

fot. Janusz i Katarzyna Rokicińscy

_rolnikpomorski

Zdjęcia (13)


Komentarze (0)


Pozostałe