Dowiedz się, jak uratować komuś życie

  • 06.11.2019, 13:59
  • UM Gdańsk
Dowiedz się, jak uratować komuś życie

Podziel się:

Oceń:

GDAŃSK Byłeś pierwszy na miejscu wypadku? Zatrzymałeś się by pomóc i miałeś wątpliwości czy udzielasz tej pomocy prawidłowo? Wystartował projekt „Bezpieczny Gdańsk – zostań bohaterem, uratuj komuś życie, naucz się jak to robić”. Podczas 44 szkoleń w 22 dzielnicach doświadczeni ratownicy medyczni będą uczyć, w jaki sposób udzielić pierwszej pomocy w warunkach przedszpitalnych.

Jednodniowe szkolenia są finansowane z budżetu Gdańska, dlatego dla mieszkańców są one bezpłatne! Oznacza to, że każdy mieszkaniec Gdańska może za darmo nauczyć się, jak uratować komuś życie.
Na zakończenie każdy uczestnik otrzymuje także certyfikat.

- Zajęcia prowadzimy w zrozumiałym języku, bez terminologii niezrozumiałej dla kogoś, kto w szpitalu nie bywa na co dzień – podkreśla Katarzyna Brożek z Copernicusa Podmiotu Leczniczego sp. z o.o.

Jak się zapisać
Zapisy przyjmowane są przez formularz pod adresem:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe_qXh9e0dRiSlDUiyrpXeeWBwx2jciHtI9URaVnK6SGRVNfA/viewform
lub telefonicznie 794-118-819.

Uwaga: liczba miejsc ograniczona!

22 dzielnice
Szkolenia odbywają się w 22 dzielnicach Gdańska: Aniołki, Brzeźno, Jasień, Kokoszki, Letnica, Matarnia, Młyńska, Nowy Port, Oliwa, Olszynka, Osowa, Przeróbka, Przymorze Małe, Przymorze Wielkie, Stogi, Strzyża, Wrzeszcz Dolny, Wrzeszcz Górny, Wyspa Sobieszewska, Zaspa Młyniec, Zaspa Rozstaje oraz Żabianka-Jelitkowo.

Terminy i miejsca jednodniowych szkoleń „Bezpieczny Gdańsk – zostań bohaterem, uratuj komuś życie, naucz się jak to robić”:
https://paramedico.com.pl/oferta.html#bg

UM Gdańsk

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe