Wojciech Szczurek Samorządowcem Roku

  • 07.11.2019, 20:34 (aktualizacja 07.11.2019, 20:53)
  • Źródło: UM Gdynia / WIP Fundacja
Wojciech Szczurek Samorządowcem Roku UM Gdynia

Podziel się:

Oceń:

Nagrody Wiktoria trafiają do firm i osób, które budują polską gospodarkę i przyczyniają się do jej wzrostu. Do grona laureatów trafił prezydent Gdyni Wojciech Szczurek. Otrzymał statuetkę Superwiktoria w kategorii Samorządowiec Roku. O przyznaniu nagrody zdecydowała Kapituła Konkursu WIKTORIA w składzie: Waldemar Piórek - Prezes Zarządu Fundacji WIP - Przewodniczący, Katarzyna Ziółkowska - Prezes Zarządu KIDT BIG S.A.- sekretarz, prof. Elżbieta Mączyńska-Prezes Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego, prof. Jerzy Bralczyk -językoznawca, specjalista w zakresie języka mediów, dr Leszek Melibruda - psycholog biznesu.

Gala wręczenia nagród odbyła się 26 października w Warszawie. W wydarzeniu wzięli udział laureaci i ich goście, przedstawiciele władz państwowych i samorządowych oraz ludzie ze świata nauki, kultury i mediów. W tym roku nagrody przyznano 54 osobom i podmiotom gospodarczym.

Gala ogólnopolskiego konkursu WIKTORIA – Znak Jakości Przedsiębiorców odbyła się już po raz 22. Wyróżniono podczas niej osoby i firmy, które w wybitny sposób przyczyniają się do popularyzacji rzetelnego prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce. Laureaci otrzymali nagrody Wiktoria oraz statuetki Superwiktoria.

Kapituła konkursu postanowiła przyznać jedno z wyróżnień prezydentowi Gdyni Wojciechowi Szczurkowi. Otrzymał on Superwiktorię w kategorii Samorządowiec Roku. Doceniono w ten sposób jego wieloletnie działania na rzecz poprawy warunków rozwoju biznesu.

Organizatorem konkursu Wiktoria jest Fundacja WIP (Warto Im Pomóc).

 

Foto: UM Gdynia i wipfundacja.pl

 

Źródło: UM Gdynia / WIP Fundacja

Zdjęcia (1)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe