Wystartowały zapisy do 6. Gdańsk Maratonu

  • 08.11.2019, 08:08
  • Gdański Ośrodek Sportu
Wystartowały zapisy do 6. Gdańsk Maratonu fot. Gdański Ośrodek Sportu

Podziel się:

Oceń:

GDAŃSK Jesteś doświadczonym biegaczem i planujesz właśnie swój kalendarz startów na rok 2020? A może szukasz sobie wielkiego, sportowego wyzwania na najbliższe miesiące? Od dawna chciałeś zwiedzić Gdańsk i poznać najważniejsze punkty na mapie tego pięknego miasta? W każdym z tych przypadków mamy dla Ciebie dobrą wiadomość – właśnie ruszyły zapisy do 6. Gdańsk Maratonu, który odbędzie się 19 kwietnia 2020 roku!

Tylko do końca roku chętni będą mogli skorzystać z najniższego progu opłaty startowej, która wynosić będzie 89 PLN. W późniejszych terminach będzie stopniowo wzrastać. Warto więc już dziś zaplanować sobie kwietniową wizytę nad morzem.

Wraz z zapisami do startu głównego ruszyła także rejestracja do imprez towarzyszących 6. Gdańsk Maratonu: sztafet, biegu Gdańsk na Piątkę na dystansie 5 km oraz biegów dziecięcych i młodzieżowych.

Gdańsk Maraton organizowany przez Gdański Ośrodek Sportu już od premierowej edycji stał się jedną z największych sportowych imprez na krajowej mapie biegowej, w której co roku startują tysiące zawodników z Polski i zagranicy. Najliczniejszą grupę stanowią oczywiście mieszkańcy Pomorza. Do niewątpliwych atutów biegu należą chwalona przez uczestników organizacja, ciekawa oprawa oraz świetnie przygotowana trasa, która z jednej strony sprzyja poprawianiu życiowych rekordów, a z drugiej pozwala w krótkim czasie zobaczyć największe atrakcje miasta o niezwykle bogatej, ponad 1000-letniej historii. Gdańsk Maraton to absolutnie obowiązkowy punkt w kalendarzu każdego biegacza!

Wysokość opłat startowych:

do 31.12.2019 r. – 89 PLN

od 01.01 do 31.01.2020 r. – 109 PLN

od 01.02 do 29.02.2020 r. – 129 PLN

od 01.03 do 31.03.2020 r. – 159 PLN

Warto podkreślić, że Gdańsk Maraton wielokrotnie wygrywał prestiżowe nagrody w kategorii najlepszych tego typu imprez w Polsce, a przez uczestników doceniany był za poziom organizacyjny, na który wielki nacisk niezmiennie kładą organizatorzy biegu: Miasto Gdańsk oraz Gdański Ośrodek Sportu. Nie pozostaje więc nic innego, niż samemu przekonać się o wszystkich atutach Gdańsk Maratonu – tysiące zadowolonych biegaczy nie mogą się mylić!

Formularz zgłoszeniowy - http://gdanskmaraton.pl

Gdański Ośrodek Sportu

Zdjęcia (1)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe