Pochwal się wąsem i weź udział w profesjonalnym treningu

  • 15.11.2019, 11:36 (aktualizacja 15.11.2019, 11:37)
  • Stadion Energa Gdańsk
Pochwal się wąsem i weź udział w profesjonalnym treningu

Podziel się:

Oceń:

Movember to międzynarodowa kampania społeczna, która zwraca uwagę na problem zachorowalności mężczyzn na raka jąder i raka prostaty. W ramach akcji panowie przez cały listopad zapuszczają wąsy – nie tylko na znak solidarności z chorymi, ale też by sprowokować dyskusję na temat niezbędnej profilaktyki przeciwnowotworowej. Stadion Energa Gdańsk przyłącza się do kampanii, zachęcając mężczyzn do dbałości o swoje zdrowie i dobrą kondycję.

MOVEmber na Stadionie to akcja mająca na celu dopingować mężczyzn w budowaniu świadomości na temat „męskich” nowotworów oraz odpowiedniej profilaktyki. Organizatorzy ze Stadionu Energa Gdańsk przygotowali dla panów konkurs i profesjonalne treningi. Od 13 do 16 listopada pełnoletni mężczyźni mogą wysyłać swoje kreatywne zdjęcia z wąsem na adres [email protected] W mailu powinno być zawarte także imię, nazwisko oraz wiek osoby na zdjęciu. Ze wszystkich przesłanych zgłoszeń, komisja wyłoni najbardziej oryginalne. Ich autorzy wezmą udział w wyjątkowym treningu przy murawie, który 18 listopada poprowadzą trener Magdalena Płóciennik i dr Łukasz Płóciennikz gdańskiego FitnessFitback. Tego samego dnia rozpocznie się druga tura konkursu - zdjęcia z wąsem będzie można przesyłać do 21 listopada. Na zwycięzców czeka kolejny profesjonalny trening z FitnessFitback, który odbędzie się 25 listopada na Stadionie.

Zajęcia będą trwały 1,5 godziny, liczba miejsc jest ograniczona. Każdy uczestnik treningu, poza świetną zabawą, może liczyć też na wyjątkową pamiątkę w postaci zdjęcia portretoweg owykonanego na najpiękniejszym stadionie w Polsce. Regulamin i więcej informacji można znaleźć na stronie www.StadionEnerga.pl.

 

Stadion Energa Gdańsk

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe