25 lat minęło, jak jeden dzień…

  • 17.11.2019, 19:06
  • Źródło: Kwidzyn1.pl
25 lat minęło, jak jeden dzień… M.K.

Podziel się:

Oceń:

W sobotę, 16 listopada w kwidzyńskim teatrze odbył się jubileusz 25-lecia istnienia miejscowego chóru gospel Harfa, którym kieruje Anna Głogowska-Firlej.

Chór gospel ma za sobą 25 lat istnienia, zespół chciał świętować ten sukces razem z kwidzyniakami podczas koncertu jubileuszowego, który rozpoczął się o godzinie 16.00. Na widowni gościli m.in. włodarze naszego miasta , członkowie stowarzyszeń, wierni fani, ale również rodziny członków chóru. Widzowie mogli zobaczyć wiele zdjęć z warsztatów i koncertów, które wykonywane były nie tylko w Polsce ale również w Niemczech czy Rosji. Kwidzyńską grupę gospel tworzą ludzie żyjący muzyką, kieruje nią Anna Głogowska-Firlej - absolwentka Wydziału Kompozycji i Teorii Muzyki Akademii Muzycznej w Gdańsku. Harfa współpracowała niedawno z Andrzejem Nowakiem i zespołem Złe Psy. Koncert zakończyły gratulacje i podziękowania skierowane do kierownika chóru, jak i całej grupy.

-To już 25 lat i mam nadzieję, że jeszcze kolejne tyle będziemy mogli słuchać naszego chóru. Jako mieszkanka Kwidzyna cieszę się , że w naszym mieście jest taki zespół. Serdecznie gratuluję i życzę wielu sukcesów- powiedziała naszej redakcji Pani Monika, mieszkanka Kwidzyna i wierna fanka chóru Harfa.

Źródło: Kwidzyn1.pl

Zdjęcia (3)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe