Mielno – urocze miasteczko nad Bałtykiem

  • 02.12.2019, 08:59
  • edenspa.pl
Mielno – urocze miasteczko nad Bałtykiem

Podziel się:

Przepiękna przyroda i niezwykły klimat każdego roku przyciąga tysiące turystów. Przekonaj się, co warto zobaczyć i jak wybrać hotel.

Mielno – dlaczego warto?

To niewielkie, a zarazem przepięknie położone miasteczko skrywa w sobie wiele tajemnic. Każda wizyta zaowocuje w magiczne widoki na bezkresny Bałtyk. Tutejszy klimat zachęca do odpoczynku na rozgrzanej słońcem plaży i romantycznych spacerów brzegiem morza.

Chociaż to właśnie latem Mielno cieszy się największą popularnością, warto przybyć tu również w chłodniejsze miesiące. To czas, w którym możesz napawać się wszechobecną ciszą i spokojem. Zimą i jesienią bałtycki krajobraz przedstawia się zupełnie inaczej, lecz równie zjawiskowo. Natomiast powietrze jest jeszcze bardziej nasycone prozdrowotnym jodem. Właśnie dlatego o każdej porze roku można odwiedzić Mielno. Hotel o wysokim standardzie i doskonały humor to recepta na udany wypoczynek!

Mielno – co zwiedzać?

Uroki Mielna to nie tylko niesamowite walory przyrodnicze, ale również liczne atrakcje, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem turystów. Obowiązkowym punktem wycieczki będzie spacer promenadą, z której roztacza się widok na miasto i Bałtyk. Jednym z ważniejszych zabytków jest gotycki Kościół Przemienienia Pańskiego z XV wieku. Warto również odwiedzić park dworski z przełomu XVIII i XIX wieku. Natomiast w pobliskich Gąskach znajduje się latarnia morska o wysokości powyżej 50 metrów. Mielno nazywane jest polską Ibizą, gdyż każdego lata tętni tu nocne życie. Ten nadmorski kurort słynie z doskonałych klubów i niezapomnianych imprez. Analizując ofertę hoteli w Mielnie, należy zwrócić uwagę na lokalizację, która pozwoli szybko dotrzeć do najważniejszych punktów okolicy.

Mielno – hotel

Nie ulega wątpliwości, że właściwy wybór noclegu ma kluczowe znaczenie dla komfortu wypoczynku. Nowoczesne pokoje o wysokim standardzie pozwolą całej rodzinie zapomnieć o wszystkich troskach i cieszyć się cudownym pobytem w tej uroczej okolicy. Obiekt o wysokim standardzie powinien oczywiście wyróżniać się doskonałą kuchnią. Dodatkowym atutem z pewnością będą udogodnienia w postaci basenu, czy zabiegów upiększających. Dzięki temu nawet przy deszczowej pogodzie spędzisz miłe chwile w hotelu. Mielno latem bywa zatłoczone, lecz EDEN Resort&Spa to wyjątkowy obiekt położony w cichej i spokojnej okolicy, który zapewni Gościom maksymalne odprężenie. Stylowe wnętrza, znakomite jedzenie i oczywiście strefa Spa & Wellness sprawią, że wrócisz tu jeszcze nie raz.

edenspa.pl

Pozostałe