Rozpoznajecie tego mężczyznę? Jest podejrzany o pobicie

  • 12.12.2019, 20:42
  • red.
Rozpoznajecie tego mężczyznę? Jest podejrzany o pobicie

Podziel się:

Oceń:

Starogardzcy policjanci prowadzą dochodzenie w sprawie pobicia mieszkańca Kociewia. Śledczy poszukują świadków, którzy pomogą ustalić tożsamość mężczyzny, który jest podejrzany o popełnienie tego przestępstwa. Osoby, które mogą przyczynić się do ustalenia tożsamości sprawcy proszone są o osobisty lub telefoniczny kontakt z Policją. Możliwe jest również skontaktowanie się z funkcjonariuszami za pomocą poczty mailowej.

Policjanci z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Powiatowej Policji w Starogardzie Gdańskim prowadzą czynności w sprawie pobicia 49-letniego mieszkańca Kociewia.
- Do zdarzenia doszło wieczorem 11 listopada 2019 roku w pobliżu zejścia do Parku Miejskiego przy ul. Chojnickiej w Starogardzie Gdańskim. Pobity mężczyzna doznał obrażeń ciała i trafił do szpitala, a wizerunek sprawcy zarejestrował monitoring – mówią policjanci.


Osoby, które mogą pomóc w rozpoznaniu lub ustaleniu tożsamości podejrzanego o popełnienie tego przestępstwa mężczyzny proszone są o kontakt z policjantem prowadzącym sprawę pod numerem telefonu /58/ 737 03 34, oficer dyżurny /58/ 737 02 22 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem [email protected]  
Funkcjonariusze zapewniają pełną anonimowość i szczegółową weryfikację każdego sygnału.

_red.

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe