Znęcali się nad kotem. Grozi im 5 lat więzienia

  • 17.01.2020, 09:47
  • Źródło: KWP Gdańsk
Znęcali się nad kotem. Grozi im 5 lat więzienia

Podziel się:

Oceń:

Policjanci z Kwidzyna przedstawili zarzuty dwóm osobom w związku ze znęcaniem się nad kotem. Policjanci pracując nad sprawą dotarli do bezpośredniego świadka zdarzenia, ustalili tożsamość osób podejrzewanych o to przestępstwo i zaczęli ich poszukiwać. Wczoraj została zatrzymana 19-letnia kobieta, dziś do komisariatu stawił się 20-letni mężczyzna. Obie osoby usłyszały zarzuty. Podejrzane są o znęcanie się nad zwierzęciem ze szczególnym okrucieństwem, za to przestępstwo grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

We wtorek 14 stycznia br. policjanci przyjęli zgłoszenie dotyczące znęcania się nad zwierzęciem. Na umieszczonym w Internecie filmie mężczyzna znęcał się nad kotem, uderzając go kijem. Policjanci pracując nad sprawą dotarli do bezpośredniego świadka zdarzenia, ustalili tożsamość osób podejrzewanych o to przestępstwo i zaczęli ich poszukiwać

Funkcjonariusze, którzy pracowali przy tej sprawie zabezpieczyli komputer mężczyzny, telefon kobiety, a także nagranie tego zdarzenia.

Zatrzymani usłyszeli zarzuty dot. znęcania się nad zwierzęciem ze szczególnym okrucieństwem, za tego typu przestępstwo grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KWP Gdańsk

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe