Wierzyczanki 2019. Uroczysta gala w Starogardzie Gd.

  • 30.01.2020, 21:53 (aktualizacja 14.02.2020, 21:50)
  • Janusz Rokiciński
Wierzyczanki 2019. Uroczysta gala w Starogardzie Gd. Janusz Rokiciński Wierzyczanka dla Instytutu Filmowego Unisławskiego Towarzystwa Historycznego za film dokumentalny „Szpęgawsk 1939”.

Podziel się:

Oceń:

Już po raz 21 Prezydent Starogardu Gdańskiego Janusz Stankowiak wręczył nagrody osobom, instytucjom i firmom, które w 2019 r. wyróżniły się w dziedzinie kultury, inicjatyw społecznych i gospodarki. Zespoły Nominujące przyznały po 5 nominacji w każdej dziedzinie.

Dziś (30 stycznia) podczas uroczystej Gali Wierzyczanki 2019 w Hali Miejskiej im. Andrzeja Grubby statuetki odebrali: 

  1. w kat. kultura - Zofia Sumczyńska (za działania twórcze, propagowanie kultury i sztuki oraz promocję miasta w kraju i za granicą); 
  2. w dziedzinie inicjatyw społecznych - Instytut Filmowy Unisławskiego Towarzystwa Historycznego (za zrealizowanie filmu dokumentalnego „Szpęgawsk 1939”); 
  3. w kat. gospodarka - Eugeniusz Piechowski właściciel firmy PESTAR (za innowacyjność oraz budowanie wizerunku solidnego partnera na rynku usług i towarów biurowych i informatycznych). 

Prezydent przyznał także dwie Wierzyczanki honorowe, które odebrali: Mariusz Popławski (prezes firmy GAMA) i Wiesław Wrzesiński (prezes SM Kociewie). Wieczór uświetnił występ zespołu Tulia i Starogardzkiej Orkiestry Dętej.
Więcej w środę, w Gazecie Kociewskiej. 
 

Janusz Rokiciński

Zdjęcia (7)

Podpięte galerie zdjęć:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe