Wiadomo już, co powstanie w miejscu dawnego Tesco!

  • 25.02.2020, 21:35
  • J. Trzosowski
Wiadomo już, co powstanie w miejscu dawnego Tesco!

Podziel się:

Oceń:

Od kilku miesięcy mieszkańcy miasta zachodzą w głowę, co powstanie w miejscu dawnego supermarketu Tesco. Hipotez pojawiło się mnóstwo – od sklepów spożywczych i hipermarketów, po sklepy budowlane, elektroniczne i sportowe. Postanowiliśmy to sprawdzić i rozwiać wątpliwości mieszkańców. W tej sprawie skontaktowaliśmy się z przedstawicielami pewnej sieci…

W maju ubiegłego roku informowaliśmy Was, że sieć brytyjska sieć sklepów podjęła decyzję o zwolnieniu około 1300 osób i zamknięciu 32 marketów na terenie kraju. Na liście znalazł się również sklep w Starogardzie. Jak informowali przedstawicieli sieci sklepów Tesco, decyzja taka podjęta została na podstawie ekspertyzy – zamknięcie 32 obiektów miało poprawić wyniki finansowe pozostałych dyskontów.
 

Otwarcie w drugiej połowie roku
Po zamknięciu sklepu Tesco, wiele osób snuło domysły i zastanawiało się, co powstanie w miejscu zamkniętego marketu. Plotek było bezliku, a wśród nich usłyszeć można było najczęściej o marketach spożywczych innych znanych sieci, sklepach sportowych, elektronicznych czy budowlanych. Wielokrotnie próbowaliśmy to ustalić, jednak nasze pytania pozostawały bez odpowiedzi. W końcu udało nam się oficjalnie potwierdzić jedną z wersji mieszkańców.
- Potwierdzamy informację dotyczącą budowy sklepu Castorama, przy ul. Zblewskiej w Starogardzie Gdańskim, na miejscu dawnego Tesco. Otwarcie planowane jest na drugą połowę roku  - potwierdza Sonia Matlak, przedstawiciel sieci sklepów Castorama. - Na ten moment nie mamy jeszcze szczegółowych informacji dotyczących inwestycji – mówi.
Teraz rodzi się pytanie: nie co powstanie, ale kiedy zostanie otwarte? Będziemy śledzić sytuację na bieżąco i informować Was o wszelkich potwierdzonych doniesieniach.

Materiały budowlane i artykuły dla domu
Castorama to sieć marketów, w którym kupić można materiały budowlane, remontowe, ogrodnicze oraz dekoracje do domu. Sklep oferuje również rozmaite narzędzia i materiały.
Castorama już od 22 lat dostarcza swoim klientom produkty.
- To sprawdzona sieć marketów, której możesz zaufać – mówią przedstawiciele sieci sklepów.

J. Trzosowski

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe