KORONAWIRUS. St Rąbała wprowadza na Kociewiu dostawy do domów klientów!

  • 16.03.2020, 10:14
  • redakcja
KORONAWIRUS. St Rąbała wprowadza na Kociewiu dostawy do domów klientów!

Podziel się:

Oceń:

W związku z panującym na terenie naszego kraju koronawirusem SARS Cov-2, wywołujący chorobę COVID-19 przedsiębiorcy wprowadzają szereg ułatwień dla klientów, którzy pozostali w domach w związku z zaleceniami głównej inspekcji sanitarnej i Ministerstwa Zdrowia. Specjalną formę obsługi wprowadziła m.in. spółka St. Rąbała. (sprzedaż mięsa i wędlin).

Biuro prasowe ww. Zakładów mięsnych informuje:

„(...) W związku z kryzysem wdrażamy procedury mające na celu zabezpieczyć Nasze oraz Państwa bezpieczeństwo. Uruchamiamy też specjalną usługę dostarczenia naszych mięs i wędlin bezpośrednio do Państwa domów. Usługa dostępna na terenie miast: Pelplina, Miasto Tczew oraz Starogard Gdański; Możliwa płatność kartą; Przyjmujemy zamówienia powyżej 200,00 zł; Zakupy pod dom dostarczą odpowiednio zabezpieczeni pracownicy;

 

Zamówienia przyjmujemy od poniedziałku do soboty. Przyjęte do godz. 12.00 realizujemy następnego dnia. Numer do zamówień: + 48/784 974 268. Zwracamy się z uprzejmą prośbą do redakcji prasowych z terenu powiatów tczewskiego i starogardzkiego o przekazywanie tej informacji dalej.

 

opr. (tomm)St. Rąbała Sp. z o.o.

_redakcja

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

mieszkaniec
mieszkaniec 17.03.2020, 16:01
Zakupy powyżej 200zł, to powinno być karane, na szczęście od dzisiaj IH i UOKIK już sprawdzają nadużycia.
Biedronka
Biedronka 25.06.2020, 18:39
Nadużycia 😂 🤦🏻‍♂️

Pozostałe