Galeria Kociewska w Tczewie częściowo zamknięta, ale sytuacja jest dynamiczna...

  • 17.03.2020, 08:14
  • redakcja
Galeria Kociewska w Tczewie częściowo zamknięta, ale sytuacja jest dynamiczna...

Podziel się:

Oceń:

W Galerii Kociewskiej w Tczewie w okresie zagrożenia pandemicznego otwarte będą wyłącznie lokale wskazane w rozporządzeniu wydanym przez Ministra Zdrowia. Najemcy, którzy w tym trudnym czasie podjęli decyzję o kontynuowaniu działalności gospodarczej i dostarczaniu konsumentom dóbr i usług pierwszej potrzeby, a którym nie zakazuje tego rozporządzenie, mogą otworzyć swoje lokale.

Do ich autonomicznej decyzji należy czy będą funkcjonować, a jeśli tak to czy w pełnym jak dotychczas, czy ograniczonym trybie pracy. Sytuacja jest dynamiczna, dlatego galeria na bieżąco informuje za pośrednictwem strony internetowej i profilu na Facebook'u o godzinach funkcjonowania i liście otwartych lokali.

Pozostali najemcy, zgodnie z zaleceniami zaprzestali prowadzenia działalności.

W naszej galerii, z blisko siedemdziesięciu najemców obecnie otwarte są: salon firmy telekomunikacyjnej, banki, drogerie, pralnia, kantor, sklep mięsny, sklep dla zwierząt oraz herbaciarnia.

 

- Wprowadzone zostały dodatkowe procedury zapobiegawcze polegające m.in. na zwiększonym wykorzystaniu środków dezynfekujących do mycia klamek, poręczy, mebli czy bankomatów – informuje Katarzyna Czajkowska, pełnomocnik ds. rozwoju/rzecznik Galerii Kociewskiej. - Udostępniamy również najemcom informację o zaleceniach dla pracowników centrów handlowych, które to zostały wydane przez GIS w porozumieniu z Ministerstwem Rozwoju, dotyczące m.in. zachowania bezpiecznej odległości od rozmówcy, mycia rąk, promowania płatności bezgotówkowych, zasad higieny oraz dezynfekowania miejsc szczególnie narażonych, jak kasy, blaty, terminale i innych. W trosce o bezpieczeństwo, prosimy, aby w miarę możliwości przed udaniem się do galerii, nasi klienci zapoznali się z publikowanymi przez nas informacjami dotyczącymi godzin otwarcia funkcjonujących lokali. Skróci to czas przebywania w miejscu publicznym do niezbędnego minimum.

 

(tomm)

_redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe