Policja poszukuje złodzieja perfum. Jeśli go rozpoznałeś daj znać

  • 23.03.2020, 15:41
  • redakcja
Policja poszukuje złodzieja perfum. Jeśli go rozpoznałeś daj znać KPP Tczew

Podziel się:

Oceń:

Policjanci z tczewskiej komendy prowadzą dochodzenie w sprawie kradzieży, do której doszło w jednym ze sklepów na terenie miasta. Związek ze sprawą może mieć mężczyzna, którego wizerunek publikujemy. Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę lub mają informacje na jego temat, proszone są o kontakt z Policją, która zapewnia anonimowość.

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Tczewie prowadzą dochodzenie w sprawie kradzieży, do której doszło 10 stycznia br. w jednym ze sklepów na terenie miasta. Sprawca w tym czasie wykorzystał nieuwagę personelu sklepu i ukradł perfumy warte prawie 550 zł. Związek ze sprawą może mieć mężczyzna, którego wizerunek publikujemy.

Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę ze zdjęć lub mają informacje mogące pomóc w ustaleniu jego tożsamości, lub miejsca pobytu, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Tczewie. Informacje można przekazać telefonicznie, dzwoniąc na nr 58/530 81 65 lub na numery alarmowe 112 i 997. Można też skorzystać z adresu: [email protected]

_redakcja

Zdjęcia (3)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe