Apel policji #zostańwdomu. Bilbord i profilaktyka koronawirusa

  • 04.04.2020, 09:30
  • Wawrzyniec Mocny
 Apel policji #zostańwdomu. Bilbord i profilaktyka koronawirusa KPP Tczew

Podziel się:

Oceń:

W związku z epidemią koronawirusa SARS-CoV-2 wprowadzane są kolejne ograniczenia. Dlatego policjanci z powiatu tczewskiego kontynuują akcję #zostańwdomu. Mundurowi z radiowozów emitują specjalny apel, który zachęca wszystkich do pozostania w domu. Policyjne apele pojawiły się również na bilbordach świetlnych w mieście.

Jak wiemy liczba osób, które powinny przebywać w wyznaczonym miejscu, z dnia na dzień rośnie. Niestety nie wszyscy rozumieją powagę sytuacji i narażają na ryzyko siebie oraz inne osoby. Dlatego od dzisiaj wchodzą w życie kolejne obostrzenia dotyczące zachowania bezpieczeństwa i ograniczenia kontaktu z innymi osobami. Policjanci z powiatu tczewskiego również kontynuują akcję #zostańwdomu i z radiowozów emitują specjalny apel, który zachęca wszystkich do pozostania w domu. Dodatkowo policyjne apele pojawiły się również na bilbordach świetlnych zamieszczonych na terenie miasta.

 

Funkcjonariusze apelują o odpowiedzialne i rozsądne zachowanie w tym o przestrzeganie wprowadzonych nowych ograniczeń, współpracę i realizowanie poleceń służb. W tym trudnym dla wszystkich momencie ważne jest, aby stosować się do poleceń wszystkich funkcjonariuszy! Solidaryzujmy się z całym społeczeństwem, przystępując do akcji #zostanwdomu. Przykłady z innych krajów pokazują, że kluczem do ograniczenia zakażeń jest maksymalne ograniczenie kontaktów. Dlatego bądźmy ostrożni i stosujmy się do nowych zasad!

Wawrzyniec Mocny

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe