PILNE: Zwłoki noworodka w pobliżu torów. "Zgon mógł nastąpić do dwóch tygodni wcześniej." Policja prosi o pomoc.

  • 24.05.2020, 22:53
  • Jacek Trzosowski
PILNE: Zwłoki noworodka w pobliżu torów. "Zgon mógł nastąpić do dwóch tygodni wcześniej." Policja prosi o pomoc.

Podziel się:

Oceń:

Prokuratura i Policja w Starogardzie Gdańskim wyjaśniają okoliczności śmierci noworodka, którego zwłoki znaleziono w niedzielę 24 maja br. w Starogardzie Gdańskim.

W niedzielę 24 maja br. po południu policjanci ze starogardzkiej komendy otrzymali zgłoszenie o odnalezieniu zwłok noworodka. Ciało zostało znalezione w pobliżu torowiska kolejowego nieopodal ulicy Iwaszkiewicza. Śledczy przeprowadzili na miejscu czynności procesowe, które wstępnie wykazały, że są to zwłoki noworodka płci męskiej, a jego zgon mógł nastąpić do dwóch tygodni wcześniej.

 

W chwili obecnej funkcjonariusze szczegółowo wyjaśniają bliższe okoliczności dotyczące tego tragicznego zdarzenia. Policjanci zwracają się z prośbą o przekazywanie wszelkich informacji mogących mieć związek z tą sprawą pod nr alarmowy 112 lub do dyżurnego KPP w Starogardzie Gdańskim tel. 4774 27 222 lub bezpośrednio do sekretariatu wydziału dochodzeniowo-śledczego starogardzkiej komendy tel. nr 4774 27 240. Możliwy jest również kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej

[email protected]

 

Policjanci zapewniają pełną anonimowość oraz szczegółową weryfikację każdej przesłanej informacji.

 

Jacek Trzosowski

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe