Policjanci zatrzymali mężczyznę, który wykorzystywał seksualnie 13 letnią dziewczynkę

  • 25.05.2020, 08:06
  • Źródło: KWP Gdańsk
Policjanci zatrzymali mężczyznę, który wykorzystywał seksualnie 13 letnią dziewczynkę Policja

Podziel się:

Oceń:

Policjanci z wydziału do walki z cyberprzestępczością gdańskiej komendy wojewódzkiej zatrzymali 39-letniego mężczyznę podejrzewanego o wykorzystywanie seksualne 13-letniej dziewczynki. Mężczyzna zwabił to dziecko poprzez Internet, a następnie uwiódł i wykorzystywał seksualnie. Został przewieziony do jednostki policji. Za przestępstwa, których się dopuścił grozi 12 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Wydziału do walki z Cyberprzestępczością Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku prowadzą sprawę dotyczącą molestowania seksualnego 13-letniej dziewczynki, mieszkanki Pomorza. W wyniku ich działań wyszło na jaw, że 39-letni mieszkaniec województwa mazowieckiego w połowie ubiegłego roku nawiązał kontakt z 13-latką. Poprzez komunikatory internetowe przesyłał jej między innymi swoje nagie zdjęcia, a także uwiódł dziewczynkę i w ostateczności doprowadził do bezpośrednich spotkań z nią. W trakcie tych spotkań dochodziło do molestowania seksualnego tego dziecka, a także do stosunków płciowych.

Na początku tego tygodnia funkcjonariusze pojechali do miejsca zamieszkania 39-latka i zatrzymali go. Był całkowicie zaskoczony widokiem policjantów i nie stawiał oporu. Został przewieziony do jednostki Policji, gdzie usłyszał zarzuty związane z przestępstwami pedofilskimi. Wczoraj decyzją sądu został aresztowany na 3 miesiące. Sprawa jest rozwojowa, policjanci nie wykluczają dalszych zatrzymań.

Za popełnione przestępstwa grozi mu teraz 12 lat więzienia.

https://youtu.be/QagphhQcE6Y

Źródło: KWP Gdańsk

Zdjęcia (1)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe