Policjanci ze Skarszew zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o kradzież quada

  • 12.06.2020, 11:10
  • Jacek Trzosowski
Policjanci ze Skarszew zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o kradzież…

Podziel się:

Oceń:

Policjanci ze Skarszew zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o kradzież quada. Mundurowi odzyskali także utracony w wyniku kradzieży pojazd. Czterokołowiec wrócił już do swojego właściciela, a sprawcy tego przestępstwa usłyszeli zarzuty.

2 czerwca br. policjanci otrzymali zgłoszenie o kradzieży quada. Funkcjonariusze przyjmujący w tej sprawie zgłoszenie ustalili wstępne okoliczności dotyczące tego zdarzenia. Informacja o kradzionym pojeździe natychmiast została przekazana do mundurowych pełniących służbę na terenie Skarszew.

Zajmujący się tą sprawą funkcjonariusze ustalili personalia sprawców tego przestępstwa. Okazali się nim 22-letni mieszkańcy Skarszew. Policjanci odzyskali również skradzionego czterokołowca. Mężczyźni próbowali zeszlifować numery ramy i zamalować je czarną farbą. Jednak pokrzywdzony rozpoznał swoją własność i pojazd po wykonaniu czynności procesowych wrócił do właściciela.

Dzisiaj sprawcy kradzieży usłyszą zarzuty i odpowiedzą za swój czyn. Za popełnienie tego przestępstwa kodeks karny przewiduje karę do 5 lat więzienia.

 
Jacek Trzosowski

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe