Najnowsze seriale w serwisie Netflix

  • 22.06.2020, 10:29
  • Źródło: Artykuł sponsorowany
Najnowsze seriale w serwisie Netflix

Podziel się:

Chcesz obejrzeć dobry serial na Netflix ale nie wiesz na co się zdecydować? A może chcesz dopiero wypróbować Netflix i nie wiesz czy warto? Podpowiemy co warto obejrzeć w tym serwisie. Netflix to platforma streamingowa, która za niewielką opłatą udostępnia obszerną bibliotekę filmów oraz seriali. Na początek możesz wypróbować bezpłatnych okres próbny, dzięki któremu możesz zorientować się czy pasuje Ci taka opcja dostępu do filmów i seriali. Co nowego pojawiło ostatnio się w tym popularnym serwisie?

Najnowsze seriale w serwisie Netflix 

Wielką popularnością cieszy się najnowszy serial polskiej produkcji “W głębi lasu”. Jest to bardzo ciekawy serial, który w ostatnim czasie pojawił się w serwisie Netflix. Jest to historia tragicznego wakacyjnego wyjazdu, w którego nie wszystkim uczestnikom udaje się wrócić. Po dwudziestu pięciu latach sprawa wraca, gdy pod jednym z mostów zostają znalezione zwłoki mężczyzny powiązane ze starą sprawą. W rolach głównych występują Grzegorz Damięcki, Agnieszka Grochowska, Hubert Miłkowski oraz Wiktora Filus. Serial powstał na podstawie książki Harlana Cobena. Kolejnym serialem wartym polecenia jest “Rick i Morty”, jest to serial animowany dla dorosłych. Na Netflix pojawił się właśnie czwarty sezon tego popularnego serialu. Rick jest dziadkiem Mortiego. Dziadek zabiera swojego wnuka w najdziwniejsze miejsca galaktyki oraz alternatywnej rzeczywistości. Kolejny serial tego typu, który ostatnio pojawił się na Netflix to “Nie ma jak w rodzinie”. To także animacja dla dorosłych. W czwartym sezonie serialu możemy obserwować życie rodziny Murphych, w latach siedemdziesiątych. Szukasz ciekawych seriali? Wszystkie nowości VOD znajdziesz na Pinbook

Tym razem coś dla młodzieży, ale także dla dorosłej publiczności. W serwisie Netflix pojawił się ostatnio 4 i ostatni sezon serialu “Trzynaście powodów”. Jest to amerykański serial, który powstał na dla platformy Netflix. Każdy z sezonów rozprawia się z jednym problemem, który dotyka nastolatków we współczesnym świecie. W ostatnim sezonie widzimy zmagania się z chorobami psychicznymi oraz uzależnieniem od narkotyków. Wiele widzów zaznacza, że najlepszym z sezonów był sezon pierwszy, który powstał na podstawie książki Jay’a Ashera. Warto jednak obejrzeć wszystkie sezony serialu szczególnie dla ostatniego odcinka, który jest niesamowicie wzruszający i oczyszczający z emocji. Ostatnim serialem godnym polecenia na Netflix jest Space Force. Serial jest lekki i zabawny jednak, nie tak wciągający jak widzowie by tego chcieli.  

Źródło: Artykuł sponsorowany

Pozostałe