Nowy sezon serialu „Usta usta” powstaje w Gdańsku. Paweł Wilczak i Wiktoria Filus nad Motławą

  • 08.07.2020, 09:54
  • Źródło: UM Gdańsk
Nowy sezon serialu „Usta usta” powstaje w Gdańsku. Paweł Wilczak i Wiktoria…

Podziel się:

Oceń:

Na trzy dni przyjechała do Gdańska ekipa filmowa, by kręcić sceny do nowego, czwartego sezonu kultowego serialu "Usta usta", który był emitowany na antenie TVN w latach 2010-2011. Zdjęcia realizowane są na Głównym Mieście - w rejonie ulicy Świętojańskiej, Tokarskiej i  Warzywniczej oraz w pobliżu Targu Rybnego, nad wodą. Dopełnią te, które od końca maja powstawały w Warszawie i okolicach - gdzie dzieje się główna część akcji telewizyjnego hitu.

- W serialu pojawi się kilka scen nakręconych w Gdańsku, zobaczymy je przede wszystkim w pierwszym odcinku serialu - mówi producentka serialu „Usta usta” Oriana Kujawska. - Niestety nie mogliśmy pojechać tam, gdzie planowaliśmy od początku. Będziemy więc ogrywać piękny Gdańsk. Rozglądaliśmy się za takim miejscem, żeby była woda - potrzebowaliśmy fragmentu przejazdu transportem wodnym, który będzie imitował przejazd do pracy w Bostonie, ponieważ nasz bohater, którego gra Paweł Wilczak, do Polski przylatuje ze Stanów Zjednoczonych, gdzie pracował na kontrakcie.

W Gdańsku powstanie między innymi scena, w której znany z poprzednich sezonów Adam Dawidzki (Paweł Wilczak) w drodze do pracy doświadcza romantycznego zauroczenia piękną, młodą dziewczyną, Sarą. W tej roli zobaczymy Wiktorię Filus, aktorkę, która szturmem zdobyła w tym roku polski przemysł filmowy - mogliśmy ją oglądać w dwóch filmach fabularnych: „Sala samobójców. Hejter” w reżyserii Jana Komasy, oraz w „Nic nie ginie” w reżyserii Kaliny Alabrudzińskiej. Miłośnikom seriali znana jest z nowej produkcji pod szyldem Netflixa - adaptacji powieści Harlana Cobena „W głębi lasu”, gdzie zagrała jedną z głównych ról.


Źródło: UM Gdańsk

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe