Działania w komunikacji miejskiej - policjanci kontrolują pasażerów autobusów

  • 15.07.2020, 09:10
  • Źródło: KWP Gdańsk
Działania w komunikacji miejskiej - policjanci kontrolują pasażerów autobusów

Podziel się:

Oceń:

Wejherowscy policjanci wspólnie ze strażą miejską sprawdzają przestrzeganie obowiązku zakrywania ust i nosa przez pasażerów komunikacji miejskiej. Przypominamy, że niestosowanie się to tego nakazu jest wykroczeniem.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Wejherowie wspólnie z funkcjonariuszami straży miejskiej od wczoraj przeprowadzają szczegółowe kontrole przestrzegania obowiązku zakrywania ust i nosa przez pasażerów komunikacji miejskiej. Coraz częściej w sklepach, aptekach, środka transportu publicznego pojawiają się osoby, które nie noszę maseczek w ogóle. Prowadzone od wczoraj działania mają za zadanie przypomnienie pasażerom o nadal obowiązujących obostrzeniach związanych z wirusem COVID-19 także podczas podróży autobusem.

Przypominamy, że mimo zniesienia części ograniczeń związanych z zagrożeniem epidemicznym, wspomniany nakaz w dalszym ciągu obowiązuje w miejscach publicznych m.in. w sklepach, urzędach, galeriach handlowych i środkach komunikacji miejskiej. Pamiętajmy walka z koronawirusem nadal trwa, a zdrowie nasze i naszych najbliższych zależy w dużej mierze od naszej odpowiedzialnej postawy.

 

Źródło: KWP Gdańsk

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe