Dlaczego warto spróbować diety pudełkowej?

  • 22.07.2020, 21:54
  • Źródło: Artykuł sponsorowany
Dlaczego warto spróbować diety pudełkowej?

Podziel się:

Dieta pudełkowa staje się coraz popularniejszą formą cateringu zarówno wśród osób szukających zdrowych alternatyw, jak i sportowców, którzy potrzebują diety skonstruowanej pod ich wymagania treningowe. W każdy wypadku, w większych miastach w Polsce moda na diety pudełkowe kwitnie. Jest wiele powodów, dla których taka sytuacja ma miejsce – w tym artykule omówimy największe zalety tego cateringu. Dlaczego warto spróbować dietę odchudzającą z pudełka?

Jadłospis opracowany przez dietetyka

Wszystkie najlepsze firmy cateringowe zajmujące się dietami pudełkowymi współpracują z dietetykami. To dzięki temu, mogą oferować swoim klientom diety nie tylko smaczne i przygotowane ze świeżych, dobrych jakościowo składników, ale także stworzone pod indywidualne potrzeby klientów, z zachowaniem prawidłowego bilansu kalorycznego oraz równowagi składników odżywczych oraz minerałów. Konsultacja z dietetykiem może nam pomóc w dobraniu idealnej diety pod nasze potrzeby, wymagania treningowe czy stan zdrowia. Dzięki temu wiemy, że dieta nam nie szkodzi, a my odżywiamy się odpowiedzialnie.

Dieta Wege od PureandFresh

Proste rozwiązania bywają najlepsze

Dieta pudełkowa jest prosta. Posiłki dostarczane są pod nasze drzwi wcześnie rano, a my nie musimy stać przy kuchence – wystarczy je podgrzać i gotowe! Nie musimy robić zakupów, szukać przepisów, pilnować kaloryczności i odmierzania składników – cały proces przygotowywania posiłków spada na firmę cateringową, a my możemy cieszyć się już końcowym produktem! Dodatkowo, dania się zdrowe i sprzyjają zrównoważonej diecie, więc takie rozwiązanie ma dużo sensu, gdy szukamy dobrego jedzenia, a nie mamy czasu, by je przygotowywać.

Wszystko pod naszą kontrolą

Firmy oferują klientom naprawdę wiele różnych, atrakcyjnych diet, tak że każdy znajdzie coś dla siebie. Możemy wybrać dietę wegetariańską, dietę z uwzględnieniem naszych specjalnych restrykcji żywieniowych, dietę niskotłuszczową lub niskobiałkową i wiele, wiele innych. Do każdego posiłku dostarczana jest także rozpiska z informacjami na temat liczby kalorii oraz składników czy minerałów, jakie zawiera dany posiłek. To pomaga nam kontrolować nasze postępy.

Smaczne i zawsze świeże

Firmy cateringowe dbają także o to, by jedzenie było zawsze świeże i smaczne. Przepisy są różnorodne, tak że łatwo nie znudzimy się taką kuchnią. Możemy zdecydować się na jadłospis składający się najczęściej z 3 do 5 posiłków dziennie, a wiele firm oferuje także możliwość skorzystania z menu próbnego, które pozwoli nam zdecydować, czy taka forma odżywania się jest dla nas.

Źródło: Artykuł sponsorowany

Pozostałe