Zatrzymany 28-latek odpowie za kradzież nerki

  • 28.07.2020, 16:22
  • redakcja
Zatrzymany 28-latek odpowie za kradzież nerki KPP Tczew

Podziel się:

Oceń:

Tczewscy kryminalni zatrzymali 28-letniego mężczyznę, którego podejrzewali o kradzież saszetki typu nerki. Mundurowi ustalili, że sprawca, wykorzystując nieuwagę pokrzywdzonego, ukradł nerkę, w której był telefon komórkowy, pieniądze oraz części do hulajnogi powodując straty na ponad 800 zł. Stróże prawa odzyskali skradziony telefon, który wróci do właściciela.

Mieszkaniec powiatu tczewskiego trafił do miejscowej komendy oraz usłyszał zarzuty dotyczące kradzieży. 13 lipca br. tczewscy policjanci otrzymali zgłoszenie o kradzieży, do której doszło dzień wcześniej na jednej z ulic w Tczewie. Mundurowi przyjęli zawiadomienie o przestępstwie i ustalili, że sprawca, wykorzystując nieuwagę pokrzywdzonego dokonał opisanej kradzieży.

 

Funkcjonariusze, zajmując się tą kradzieżą, ustalili, że związek z tym przestępstwem ma 28-letni mieszkaniec powiatu tczewskiego. Kryminalni zatrzymali podejrzewanego mężczyznę i doprowadzili do miejscowej komendy. Stróże prawa zajmując się dalej tę sprawą, odzyskali skradziony telefon, który wkrótce wróci do właściciela. Śledczy przedstawili 28-latkowi zarzut dotyczący kradzieży, do której się przyznał. Teraz jego losem zajmie się sąd.

 

Za to przestępstwo grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

 

opr. (tomm)/KPP Tcze

_redakcja

Zdjęcia (1)


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

tramy
tramy 30.07.2020, 10:10
Po tytule sądziłem, że ukradli lub wycięli komuś nerkę na przeszczep, a tu pospolite przestępstwo.

Pozostałe