Studia na Collegium Medicum UMK w Toruniu

  • 28.07.2020, 17:23
  • Źródło: Materiał partnera
Studia na Collegium Medicum UMK w Toruniu

Podziel się:

W czerwcu ruszyła rejestracja na studia w Collegium Medicum UMK w Toruniu. Studiując w Collegium Medicum można być pewnym, że studia teoretyczne będą przeplatane olbrzymią dawką zadań praktycznych.

Drodzy kandydaci na studia

Zapraszamy do studiowania w Collegium Medicum UMK. W czerwcu ruszyła rejestrację na studia. Za pomocą platformy Internetowej Rejestracji Kandydata oferujemy możliwość zapisania się na wymarzony kierunek. Wybór studiów na naszej uczelni jest stosunkowo szeroki. Realizujemy bowiem studia na  3 wydziałach, w ramach których proponujemy aż 17 kierunków. Naszą zasadą jest, że nie nakłaniamy naszych kandydatów do studiowania w Collegium Medicum, gdyż wiemy, że kierunki które proponujemy bronią się same. Praktyczna wiedza, która staje się waszym udziałem w trakcie nauki, przekłada się na późniejszy zawodowy strat. Śmiało możemy powiedzieć, że nasi absolwenci szybko odnajdują się na rynku pracy.

Czego możecie być pewni studiując w Collegium Medicum to, że studia teoretyczne będą przeplatane olbrzymią dawką zadań praktycznych. Wiedza medyczna, którą nauczamy jest dziedziną wybitnie praktyczną, dlatego do waszej dyspozycji udostępniamy szereg pracowni usytuowanych na kampusie uczelni.  Dwa szpitale uniwersyteckie przybliżą Wam zasady przyszłego zawodu i pozwolą na doświadczenie kontaktu z pacjentem. Waszym udziałem stanie się praca na nowoczesnym sprzęcie medycznym, który poza szpitalami znajdziecie w Centrum Symulacji Medycznych. Na wysokiej generacji  fantomach podniesiecie jakość wiedzy, a nowa technologia niejednego z was zadziwi.

Zanim jednak traficie na naszą uczelnię warto zrobić rozeznanie w temacie kierunków nauczania. Siedemnaście kierunków studiów realizujemy na trzech wydziałach, a każdy jest odrębną ścieżką nauk medycznych i może trwać w okresie od 3 do 6 lat. Zachęcamy do studiowania na Wydziale Lekarskim: kierunek lekarski, biotechnologia medyczna, inżynieria biomedyczna, optyka okularowa z elementami optometrii, optometria; Wydziale Farmaceutycznym: farmacja, analityka medyczna, kosmetologia; Wydziale Nauk o Zdrowiu: audiofonologia, elektroradiologia, fizjoterapia, dietetyka, pielęgniarstwo, położnictwo, ratownictwo medyczne, terapia zajęciowa oraz zdrowie publiczne. Mamy też studia w języku angielskim, które  prowadzimy są na kierunkach: lekarski, fizjoterapia, pielęgniarstwo oraz analityka medyczna.

Jak widać oferta studiów jest bardzo różnorodna, choć wszystkie kierunki łączy jeden mianownik. Są one pochodną nauk medycznych. Jeżeli widzisz siebie pośród grona naszych studentów, a w przyszłości w gabinecie, szpitalu czy laboratorium, to zapraszamy do nas. Studiuj w Collegium Medicum UMK! Więcej informacji znajdziesz na dedykowanym naszym kandydatom portalu https://rekrutacja.cm.umk.pl/. ZapraszamyJ Zapoznaj się z ofertą i kryteriami naboru na wybrane kierunki.

Źródło: Materiał partnera

Pozostałe