Masz skierowanie na badanie lub zabieg kardiologiczny? Szpital w Słupsku czeka na pacjentów

  • 29.07.2020, 11:20
  • Źródło: Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego
Masz skierowanie na badanie lub zabieg kardiologiczny? Szpital w Słupsku czeka na pacjentów

Podziel się:

Oceń:

W Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym im. Janusza Korczaka w Słupsku pacjenci mają szansę na szybsze wykonanie badań i zabiegów kardiologicznych. Dotyczy to m.in. wszczepienia rozrusznika i koronarografii.

Co ważne, pacjenci mogą zgłaszać się niezależnie od miejsca zamieszkania.

Krótki czas oczekiwania na świadczenia

Badania i zabiegi wykonywane są na Oddziale Kardiologicznym. Szpital zaprasza pacjentów posiadających skierowanie z Poradni Kardiologicznej po konsultacji kardiologa. Termin oczekiwania na badania i zabiegi z zakresu kardiologii w ramach NFZ wynosi maksymalnie 3 tygodnie. Natomiast w przypadkach pilnych maksymalnie tydzień. Chodzi o koronarografię, wszczepienie stymulatora serca/defibrylatora serca/CRT-D/rejestratora pętlowego, badanie elektrofizjologiczne oraz ablację zaburzeń serca. – Co istotne, wszyscy pacjenci słupskiego szpitala, przed przyjęciem na oddziały, poddawani są testom wykrywającym koronawirusa – podkreśla Marcin Prusak, rzecznik szpitala w Słupsku.

W sprawie badań i zabiegów pacjenci mogą kontaktować się z sekretariatem oddziału pod numerem tel. 59 84 60 440, e-mail: [email protected].

Źródło: Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe