Wracają wtorkowe „Godziny ciszy” w Porcie Rumia

  • 09.09.2020, 10:12
  • Źródło: Materiał partnera
Wracają wtorkowe „Godziny ciszy” w Porcie Rumia

Podziel się:

Oceń:

„Godziny ciszy”, czyli akcja podjęta z myślą o potrzebach osób ze spektrum autyzmu i zaburzeniami pokrewnymi, wracają do Portu Rumia Centrum Handlowego Auchan. Od dziś, w każdy wtorek w godzinach 15-17 w obiekcie zostaną wprowadzone przyjazne sensorycznie warunki zakupów.

Od 8 września do Portu Rumia wraca akcja „Godziny ciszy”. Dzięki temu zakupy będą jeszcze bardziej komfortowe, zwłaszcza dla klientów, dla których pobyt w przestrzeni z silnymi bodźcami może być uciążliwy. W każdy wtorek na dwie godziny w pasażu galerii handlowej i w hipermarkecie Auchan oświetlenie zostanie przyciemnione, a muzyka oraz komunikaty płynące z głośników wyłączone.

– Inicjatywa „Godziny ciszy” została bardzo pozytywnie odebrana przez naszych klientów, dlatego też podjęliśmy decyzję o jej powrocie. Te dwie godziny w każdy wtorek to czas wyciszenia również dla obsługi naszych sklepów. Cieszę się, że Port Rumia jest miejscem, gdzie każdy może poczuć się komfortowo – mówi Adam Kozioł, marketing manager w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan.

Port Rumia Centrum Handlowe Auchan jest obiektem przyjaznym klientom. Znajdują się w nim liczne udogodnienia i usługi dla klientów. Budynek centrum handlowego jest jednopoziomowy, co sprawia, że bez trudu mogą się po nim poruszać zarówno rodziny z dziećmi, jak i osoby niepełnosprawne. Przed centrum znajduje się wygodny, bezpłatny parking z powiększonymi miejscami parkingowymi dla osób niepełnosprawnych.

 

INFORMACJE DODATKOWE:

O Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan:

Port Rumia Centrum Handlowe Auchan to przyjazne miejsce zakupów dostosowane do potrzeb rodzin z dziećmi oraz osób niepełnosprawnych. Jego ofertę tworzy blisko 80 sklepów i punktów usługowych. Wśród popularnych polskich i międzynarodowych marek odzieżowych i obuwniczych znajdują się, m.in. Orsay, H&M, 4F, CCC, Smyk, drogerie, księgarnie oraz salony wyposażenia i aranżacji wnętrz. W obiekcie mieści się również hipermarket Auchan, natomiast na terenie centrum znajduje się salon meblowy Agata, Leroy Merlin, Decathlon i stacja paliw Auchan.

Port Rumia Centrum Handlowe Auchan jest również dogodnym miejscem spotkań i rekreacji. Oferuje restauracje, kawiarnie i cukiernie, a także przestrzenie dostosowane do potrzeb rodzin z dziećmi, w tym plac zabaw i pokój rodzica i dziecka. Klienci centrum mogą korzystać również z bezpłatnego parkingu na 2100 miejsc, w tym dla niepełnosprawnych oraz wiat rowerowych. Port Rumia jest miejscem spotkań lokalnej społeczności i cyklicznie organizuje wydarzenia specjalne, w tym atrakcje dla rodzin z dziećmi, akcje charytatywne czy zdrowotne.

Centrum mieści się przy ulicy Grunwaldzkiej 108 w Rumi. Powstało w 2007 roku. Obiekt ma 39 460 mkw. powierzchni handlowej. Port Rumia jest otwarty od poniedziałku do soboty w godz. 9:00-21:00 oraz w niedziele handlowe w godz. 9:30 – 20:00.

Więcej informacji na stronie internetowej: http://www.portrumia.pl/ oraz mediach społecznościowych: https://www.facebook.com/CentrumHandlowePortRumia/

O Ceetrus Polska:

Polska sp. z o.o. działa jako inwestor, deweloper, komercjalizator i zarządca centrów, galerii oraz parków handlowych Auchan. Firma Ceetrus powstała w 1976 roku we Francji, a dziś jest obecna w 10 krajach w Europie. W Polsce prowadzi działalność od 1996 roku. Obecnie jest właścicielem 24 centrów handlowych i zarządza powierzchnią handlową o wielkości blisko 700 tys. mkw. Ponadto Ceetrus Polska jest wyłącznym komercjalizatorem lokali o łącznej powierzchni handlowej ponad 53 tys. mkw. w 31 obiektach handlowych z hipermarketami i supermarketami Auchan. Firma dysponuje również portfolio blisko 180 ha terenów inwestycyjnych. Ceetrus Polska rozwija działalność w takich obszarach, jak handel, nieruchomości mieszkaniowe, biura, turystyka i rekreacja. Więcej informacji na www.ceetrus.pl, www.landbankceetrus.pl oraz www.linkedin.com/company/ceetrus-poland.

Źródło: Materiał partnera

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe