POLICJANCI PRACOWALI NA MIEJSCU POTRĄCENIA ROWERZYSTKI

  • 26.09.2020, 10:20 (aktualizacja 26.09.2020, 10:24)
  • Tomasz Dominowski

Podziel się:

Oceń:

Policjanci badają okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj w na ulicy Mickiewicza, gdzie 44-letnia kierująca pojazdem m-ki Peugeot wjeżdżając na ulicę Mickiewicza z drogi podporządkowanej zderzyła się z 39-letnią rowerzystką. Cyklistka z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala.

Do potrącenia rowerzystki doszło w minioną środę, 23 września br., około godziny 13.30, na ulicy Mickiewicza w Kwidzynie. W wyniku tego zdarzenia ucierpiała 39-letnia kobieta, która trafiła do szpitala. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że rowerzystka poruszała się chodnikiem i została potrącona przez kierującą samochodem osobowym marki Peugeot, która wyjeżdżała z ulicy Miodowej na ulicę Mickiewicza.

Rowerzystka w wyniku uderzenia i upadku doznała obrażeń. Będąca na miejscu załoga karetki pogotowia przewiozła 39-latkę do szpitala. Policjanci zbadali trzeźwość uczestników wypadku, badanie wykazało, że obie kobiety były trzeźwe.

Szczegółowy przebieg zdarzenia badają mundurowi, apelując o zachowanie ostrożności na drodze. Roztargnienie, chwila nieuwagi uczestników ruchu drogowego może skończyć się tragicznie. Zadbajmy o swoje bezpieczeństwo, dostosujmy styl jazdy oraz nasze umiejętności do panujących warunków, pamiętajmy również o skupieniu i obserwowaniu otoczenia.

Tomasz Dominowski

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe