BEZPŁATNA REHABILITACJA KARDIOLOGICZNA W SZTUMIE!! Bezpłatny program terapeutyczny w Szpitalu Polskim w Sztumie

  • 12.10.2020, 15:30
  • redakcja
BEZPŁATNA REHABILITACJA KARDIOLOGICZNA W SZTUMIE!! Bezpłatny program terapeutyczny… Szpital Polski w Sztumie

Podziel się:

Oceń:

Szpital Polski w Sztumie, odpowiadając na potrzeby mieszkańców powiatu sztumskiego, a także województwa pomorskiego realizuje program kompleksowej, BEZPŁATNEJ REHABILITACJI KARDIOLOGICZNEJ.

- Program rehabilitacji kardiologicznej służy ograniczeniu wystąpienia zdarzeń sercowo-naczyniowych. Skierowany jest do ludzi w wieku aktywności zawodowej, którzy mają obciążenia i u których występują choroby kardiologiczne. W czasie programu nie przebywa się w szpitalu, natomiast po dokładnym przebadaniu pacjent odbywa wizyty u wielu specjalistów: kardiologa, fizjoterapeuty, psychologa oraz dietetyka – mówi dr Przemysław Wilczewski, specjalista kardiolog, Ordynator Oddziału Kardiologii Szpitala Polskiego w Sztumie.

Każdy pacjent, który podda się rehabilitacji kardiologicznej, może liczyć na skrócenie czasu leczenia, odzyskanie sprawności oraz szybszy powrót do codziennych obowiązków. Regularne ćwiczenia fizyczne przyczynią się także do ustabilizowania ciśnienia tętniczego, poprawienia sprawności i utrzymania prawidłowej masy ciała.

Sprawność ruchowa oraz regularne ćwiczenia wzmacniają nasz system odpornościowy, który będzie sobie lepiej radził z infekcjami organizmu i silnie odpowiadał na zagrożenia ze strony chorób wywołanych wirusami.

Chęć udziału w programie należy zgłosić bezpośrednio opiekunowi pacjenta, który dopełni wszelkich formalności.

 

Zaufaj specjalistom – zadzwoń już dziś: 509-574-820

_redakcja

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Sztumiak
Sztumiak 12.10.2020, 16:34
Fajne inicjatywa. Widać nawet w Sztumie można 😁

Pozostałe