Szpital Polski w Sztumie przywraca funkcjonowanie. Przedstawiamy harmonogram wznawiania pracy poszczególnych oddziałów

  • 14.10.2020, 09:19
  • redakcja
Szpital Polski w Sztumie przywraca funkcjonowanie. Przedstawiamy harmonogram wznawiania pracy poszczególnych oddziałów Starostwo Powiatowe w Sztumie

Podziel się:

Oceń:

Stanowisko ds. Zarządzania Kryzysowego, Ochrony Ludności i Spraw Obronnych Powiatu Sztumskiego na podstawie informacji przekazanych przez Marzannę Kaczanowską, dyrektor Szpitala Polskiego w Sztumie, przesyła informacje dotyczącą bieżącej sytuacji w sztumskim szpitalu Szpital Polski S.A. o/ Sztum związaną z przywracaniem funkcjonowania.

Jak podaje zarządzanie kryzysowe powiatu sztumskiego, informujemy o stopniowym przywracaniu funkcjonowania Szpitala Polskiego w Sztumie na podstawie informacji przekazanych w dniu 13.10.2020 r. Informacje szczegółowe możemy znaleźć także pod linkiem:

www.facebook.com/kryzyspowiatsztumski/posts/207258507485430

Szpital Polski S.A. w Sztumie po podjętych działaniach przeciwepidemicznych i zabiegach dezynfekcyjnych obejmujących cały szpital wznawia swoje funkcjonowanie:

1. Od dnia 13.10.2020 r. od godziny 7.30 została przywrócona działalność Szpitalnego Oddziału Ratunkowego.

2. Oddział Chirurgiczny w dniu dzisiejszym, tj. 13.10,2020 pracuje w trybie ostrego dyżuru. Planowe przyjęcia zostaną wznowione od dnia 14.10.2020 r.

3. Od dnia 11.10.2020 r. zostały wznowione przyjęcia pacjentów w oddziale reumatologicznym i rehabilitacji ambulatoryjnej.

4. Od dnia 19.10.2020 r. wznowione zostaną przyjęcia pacjentów w oddziale rehabilitacji kardiologicznej.

W związku z potwierdzonymi przypadkami dodatnimi w grupie lekarzy oddział rehabilitacji istnieją w chwili obecnej problemy z dostępnością personelu medycznego i możliwości zapewnienia realizacji harmonogramu pracy.

Wszystkie pozostałe oddziały Szpitala w Sztumie pracują normalnie.

Kierownictwo szpitala prosi o zrozumienie sytuacji. Dziękujemy za współpracę. Za wszelkie niedogodności przepraszamy.

Miasto i Gmina Sztum Gmina Dzierzgoń Gmina Stary Targ Gmina Mikołajki Pomorskie Gmina Stary Dzierzgoń Starostwo Powiatowe w Sztumie Nowy Sztum Sztum naszemiasto.pl Telewizja Internetowa TvSztum.pl

_redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe