VIP Sale w Designer Outlet Gdańsk to sposób na dodatkowe rabaty

  • 15.10.2020, 20:04
  • Źródło: Materiał partnera
VIP Sale w Designer Outlet Gdańsk to sposób na dodatkowe rabaty

Podziel się:

Oceń:

Czego szuka współczesny klient? Okazji, by kupić coś taniej? A może chce czuć się wyjątkowo i mieć dostęp do unikalnych promocji tylko dla wybranych? Kupujemy emocjami, a oferty nie dla wszystkich powodują poczucie przynależności do grona wyjątkowych klientów. Kluby lojalnościowe to też sposób na dodatkowe oszczędności, dlatego Designer Outlet Gdańsk zaprasza do udziału w specjalnej akcji VIP Sale.

Hasło smart shoppingu na stałe wpisało się w świadomość Polaków, a centra outletowe idealnie odpowiadają temu trendowi oferując jakość w zawsze niższej cenie. Obecna sytuacja w wielu aspektach sprzyja świadomym wyborom ukierunkowanym na jakość, styl, bieżące potrzeby. Polowanie na okazje to ciągle gratka szczególnie dla wielbicieli mody, jednak tych okazji szukają już zupełnie inaczej niż jeszcze kilka lat temu. Nie ilość jest ważna, dziś szukamy jakości i wyjątkowości. Stawiamy na świetne tkaniny, doskonałe krawiectwo, ulubioną markę, ale warunkiem jest dobra cena i komfort kupowania. To bardzo pozytywny trend, budujący własny styl i świadomość modową.

Jednym ze sposobów na zakupy w obniżonej cenie i sprzyjającej atmosferze, w gronie tylko wybranych osób jest uczestnictwo w klubach lojalnościowych, które oferują poszczególne marki czy centra handlowe. Kluby takie znane są od lat, jednak nie wszyscy potrafią wykorzystać ich potencjał. A skoro lubimy czuć się wyjątkowo, być traktowani bardzo indywidualnie i korzystać z propozycji zarezerwowanych dla …wybranych, to naprawdę dobra opcja.

Zadaniem dobrze zaprojektowanych aktywności i przywilejów dla VIP jest oferowanie klientowi poczucia wyjątkowości, dostępu do ekskluzywnych wydarzeń i najlepszej oferty. To bardzo ważne czynniki budujące pozytywne emocje, które jeśli towarzyszą w zakupach, potęgują ich przyjemność. Centrum Designer Outlet Gdańsk dba o dobre samopoczucie swoich klientów, a więc także o takie komponowanie działań, które wywołają poczucie wyjątkowości płynące z przynależności do grupy korzystającej z atrakcyjnych rabatów.

Od 19 do 24 października centrum po raz kolejny zaprasza swoich klubowiczów na wydarzenie, które przygotowane jest z myślą tylko o nich.

VIP Sale czyli dni ze specjalnymi ofertami dla osób, które zapisały się do klubu Designer Outlet Gdańsk to ekskluzywne oferty w salonach i sklepach. Każdy z członków klubu otrzymuje dodatkowy rabat od stale obniżonej ceny outlet na cały asortyment. Jest to nawet dodatkowe -10% lub -20% na zakupy w sklepach partnerskich! Jeśli dodamy do tego najlepsze marki, które co roku biorą udział w wydarzeniu, to nie tylko zwolennicy smart shopping zyskują w tym czasie możliwość skorzystania z akcji, dzięki której bieżące potrzeby czy zwyczajna zabawa modą stają się jeszcze bardziej dostępne i korzystne.

Współczesny smart shopping ma wiele twarzy. Niewątpliwie jedną z nich jest umiejętne korzystanie z najlepiej skomponowanych programów lojalnościowych dających prawdziwą wartość dodaną i odpowiedź na bardzo zindywidualizowane oczekiwania poszczególnych klientów. Ma to znaczenie szczególnie teraz, kiedy potrzeby te można dopasować do szybko zmieniającej się sytuacji i związanych z nią zachowań współczesnych konsumentów. Dlatego może warto zastanowić się nad wstąpieniem do klubu i korzystać z zakupów w jeszcze niższej cenie i tylko dla wybranych.

Zapisz się i korzystaj z wyjątkowych okazji: https://www.designeroutletgdansk.pl/aktualnosci/vip-sale/

Źródło: Materiał partnera

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe