Dzielnicowi zatrzymali dwóch poszukiwanych

  • 16.11.2020, 15:00
  • Źródło: KWP Gdańsk
Dzielnicowi zatrzymali dwóch poszukiwanych

Podziel się:

Oceń:

Dzielnicowi z Komendy Powiatowej Policji w Pucku zatrzymali dwóch poszukiwanych przez Sąd Rejonowy w Wejherowie celem odbycia kary pozbawienia wolności. Zgodnie z decyzją sądu zatrzymani trafili za kratki aresztu śledczego.

12 listopada br. w wyniku prowadzonych działań dzielnicowi zatrzymali na jednej z posesji powiatu puckiego 53-latka poszukiwanego przez wymiar sprawiedliwości. Mężczyzna był zaskoczony widokiem policjantów ponieważ był w trakcie odwiedzin swojego kolegi, niestety nie zdążył zasmakować zaparzonej kawy.

53-latek był poszukiwany w celu doprowadzenia do aresztu śledczego celem odbycia kary ponad 3 miesięcy pozbawienia wolności. Mężczyzna został doprowadzony do puckiej komendy, gdzie w najlepszym wypadku może zasmakować kawy zbożowej dostępnej dla osób zatrzymanych. Zgodnie z decyzją sądu trafił do aresztu na ponad trzy miesiące.

Tego samego przed okienkiem dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Pucku stanął mężczyzna, który powiedział, że jest poszukiwany do odbycia kary więzienia i chce, aby go zatrzymać. Dzielnicowy wylegitymował mężczyznę i w wyniku sprawdzenia w policyjnych bazach potwierdził, że jest poszukiwany.

Zgodnie z nakazami doprowadzenia wydanymi przez sąd w Wejherowie 49-letni mieszkaniec Wejherowa ma do odbycia karę blisko roku pozbawienia wolności za przestępstwa przeciwko rodzinie. Mężczyzna natychmiast został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie.

Funkcjonariusze z wydziału konwojowo-ochronnego przewiozą zatrzymanych do aresztu śledczego celem odbycia zasądzonej kary pozbawienia wolności.

Źródło: KWP Gdańsk

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe