Narkotyki schował w zmywarce

  • 02.12.2020, 09:25
  • Źródło: KWP Gdańsk
Narkotyki schował w zmywarce

Podziel się:

Oceń:

Nawet do 10 lat pozbawienia wolności grozi 30-letniemu mieszkańcowi powiatu nowodworskiego, u którego w mieszkaniu policjanci znaleźli amfetaminę i marihuanę o łącznej wadze prawie 800 gramów oraz 33 tabletki MDMA. Mężczyzna ukrył je w zmywarce oraz w pudełku po proszku do prania. Dziś usłyszy zarzuty.

Kryminalni z nowodworskiej jednostki pojechali do jednego z mieszkań w powiecie, gdzie mogły znajdować się narkotyki. 30-latek, u którego przeprowadzane było przeszukanie był zatrzymany w nocy w związku z awanturą domową. W trakcie nocnej interwencji mężczyzna był pobudzony i agresywny w stosunku do domowników. Policjanci ustalili, że mężczyzna wcześniej nie spał dwa dni, co mogło sugerować, że jest pod wpływem środków odurzających.

 

Rano miejsce zamieszkania mężczyzny zostało sprawdzone, w trakcie przeszukania mieszkania policjanci znaleźli w zmywarce oraz w pudełku po proszku do prania amfetaminę i marihuanę o łącznej wadze prawie 800 gramów oraz 33 tabletki MDMA. „Właścicielem” zabezpieczonych narkotyków jest zatrzymany awanturnik. Pobyt w policyjnym areszcie przedłużył się mu o kolejną noc. To nie pierwsze popełnione tego typu przestępstwo przez mężczyznę. Był on wcześniej karany za przestępstwa narkotykowe. Dziś 30-latek usłyszy zarzuty.

Źródło: KWP Gdańsk

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe