Światłość Świata” - nowy utwór zespołu Nieboskłonni ze świątecznym przesłaniem

  • 27.12.2020, 11:55
  • redakcja
Światłość Świata” - nowy utwór zespołu Nieboskłonni ze świątecznym przesłaniem… Facebook/Nieboskłonni

Podziel się:

Oceń:

22 grudnia miała miejsce premiera nowego singla „Światłość Świata” tczewskiego zespołu , grającego muzykę chrześcijańską. Utwór zaprezentowano w serwisie youtube, poniżej w artykule załączamy link do klipu.

https://www.youtube.com/watch?fbclid=IwAR2-4ijAk0q_7xrQxWLIyCahTim8OfqSbMufMH8wr01uiRLE-VRq37MYFjg&v=uEjTmvrik1Y&feature=youtu.be

 

Jak piszą muzycy na swoim fan page'u na Facebooku jest to „ważny utwór, bo przypomina nam, dla kogo rzeczywiście rodzi się Jezus i do kogo przychodzi w te Święta. Wierzymy, że niesie radość i nadzieję. Tym właśnie chcemy podzielić się z Wami”.

 

Nieboskłonni to zespół blisko 20 młodych osób tworzących muzykę chrześcijańską i serwujących ze sceny całkiem sporą dawkę pozytywnej energii.

Formacja powstała w 1999 r. Od dziecięcego zespołu działającego przy parafii M. Kolbe w Tczewie przeszedł drogę, aż do formacji świadomych muzycznie młodych ludzi.

W tym czasie zespół wydał 3 płyty, które rozeszły się w blisko 6 tys. egzemplarzy. Utwory z nich pochodzące emitowały stacje radiowe RDN Małopolska, Radio Głos, czy Radio Tczew. Twórczość Nieboskłonnych docenili nie tylko odbiorcy, ale i jurorzy Ogólnopolskiego Przeglądu Piosenki Religijnej „Vincentiana” w Krakowie przyznając im Grand Prix.

We współpracy z zespołem „Na cały Głos” Nieboskłonni stworzyli autorski projekt „Oratorium 4 Pory Życia Pro Life”, który wykonują w największych miastach naszego kraju, a jego transmisje i późniejsze retransmisje prowadzone były przez Tv Trwam.

Zespół koncertował wspólnie z Natalią Niemen, Haliną Frąckowiak, Eleni, Natalią Nykiel, Natalią Przybysz, Igorem Herbutem, a razem z New Life’m, czy ukraińskim zespołem Kana Band zagrał mini trasy z koncertami kolęd. Nieboskłonni współpracowali również z Pawłem Bębenkiem, Hubertem Kowalskim, Agnieszką Musiał czy Gabi Gąsior. W sierpniu 2019 roku Nieboskłonni zagrali na Pol’and”Rock Festival (dawniej Woodstock) na scenie Przystanku Jezus.

W czasach, kiedy wielu młodych ludzi odchodzi od Boga i nie chce mieć nic wspólnego z Kościołem, Nieboskłonni starają się iść pod prąd, dzieląc się muzyką chrześcijańską z innymi.

 

Info o zespole: Facebook Nieboskłonni

opr. (tomm)

_redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe