Policjanci zatrzymali 26-latka z narkotykami

  • 19.01.2021, 17:00
  • Źródło: KWP Gdańsk
Policjanci zatrzymali 26-latka z narkotykami

Podziel się:

Oceń:

Kryminalni z zespołu narkotykowego Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie, w ramach prowadzonych działań, zatrzymali 26-latka podejrzanego o posiadanie środków odurzających. W mieszkaniu mężczyzny policjanci zabezpieczyli amfetaminę, marihuanę, tabletki ecstasy. W sobotę sprawca decyzją sądu trafił na trzy miesiące do aresztu. Za posiadanie znacznej ilości środków odurzających może mu grozić do 10 lat pozbawienia wolności.

W czwartek (14 stycznia br.) ok. godz. 18.00 policjanci z Kościerzyny, zajmujący się na co dzień zwalczaniem przestępczości narkotykowej, uzyskali informację, że w jednym z mieszkań na terenie powiatu 26-latek przechowuje narkotyki. Wiedza kryminalnych się potwierdziła. W trakcie przeszukania mieszkania zabezpieczono narkotyki – amfetaminę (ponad 100 gramów), marihuanę (ok. 80 gramów),40 tabletek ecstasy. 

26-letni mieszkaniec powiatu został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Zabezpieczone środki odurzające zostały przekazane do dalszych badań. Na podstawie zebranego materiału dowodowego mężczyźnie przedstawiono zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. W sobotę sprawca decyzją sądu trafił na trzy miesiące do aresztu. Za posiadanie znacznej ilości środków odurzających może mu grozić do 10 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KWP Gdańsk

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe