Śmiertelny wypadek w Nowym Dworze Wejherowskim – kierowca mercedesa uderzył w przydrożne drzewo

  • 03.02.2021, 15:00
  • Źródło: KWP Gdańsk
Śmiertelny wypadek w Nowym Dworze Wejherowskim – kierowca mercedesa uderzył…

Podziel się:

Oceń:

2 lutego, w nocy policjanci otrzymali zgłoszenie o wypadku drogowym do którego doszło na trasie Wejherowo – Nowy Dwór Wejherowskim. Jak ustalili funkcjonariusze, kierowca osobowego mercedesa zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Teraz sprawą zajmują się śledczy, którzy będą szczegółowo wyjaśniali okoliczności zdarzenia.

Dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Wejherowie w nocy przed godziną 21:00 otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym, do którego doszło na trasie przed Nowym Dworem Wejherowskim. Policjanci ruchu drogowego i technik kryminalistyki pojechali na miejsce zdarzenia i tam wykonali oględziny, zabezpieczyli miejsce wypadku oraz wyjaśniali jego okoliczności. Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że 26-letni kierowca, jadąc mercedesem z nieustalonej przyczyny, zjechał na lewą stronę drogi i uderzył w przydrożne drzewo. W wyniku wypadku, mimo podjętej reanimacji kierowca zmarł na miejscu zdarzenia.Teraz sprawą zajmą się śledczy, którzy będą dokładnie wyjaśniali okoliczności zdarzenia.

Policjanci przypominają i apelują! Aktualnie szybko zmieniają się warunki pogodowe i drogowe. Obecne panujące warunki drogowe są bardzo trudne w naszym regionie, występują opady śniegu, a to powoduje, że na drogach jest bardzo ślisko. Dlatego policjanci przypominają o podstawowych zasadach bezpieczeństwa. Policjanci apelują o rozsądek, wyobraźnię, dostosowanie prędkości do warunków na drodze oraz przestrzeganie przepisów i zasad bezpiecznej jazdy.

Źródło: KWP Gdańsk

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe