Miejska Biblioteka Publiczne w Tczewie zaplanowała zakup 3 tysięcy nowych książek

  • 12.02.2021, 12:00
  • Wawrzyniec Mocny
Miejska Biblioteka Publiczne w Tczewie zaplanowała zakup 3 tysięcy nowych… MBP Tczew

Podziel się:

Oceń:

Miejska Biblioteka Publiczna im. Aleksandra Skulteta w Tczewie przeznaczy w bieżącym roku 70 tys. zł na zakup nowych książek. Uchwalone w budżecie miasta na rok 2021 środki finansowe dla Biblioteki, książnica tczewska planuje przeznaczyć na zakup około 3 tys. publikacji. Dzięki tym środkom filie biblioteczne wzbogacą się o kolejne, interesujące pozycje książkowe.

Tak jak w latach poprzednich, tak i w tym roku, pragnąc wyjść naprzeciw oczekiwaniom osób korzystających z bibliotecznych zasobów, tczewska książnica zachęca czytelników do dzielenia się własnymi propozycjami z zakresu szeroko rozumianej literatury. Kryminał, sensacja, beletrystyka, opracowania popularnonaukowe, poradnik, reportaż… Gatunek nie gra roli.

Na rynku wydawniczym ukazała się właśnie powieść Twojego ulubionego autora? Zainteresowała Cię któraś z promowanych w ostatnich tygodniach książek z gatunku science-fiction? A może jesteś fanem literatury faktu i chętnie sięgnąłbyś po jeden z najnowszych tytułów? Skontaktuj się z nami. Wspólnie zdecydujmy jakie książki powinny znaleźć się na bibliotecznych półkach!

 

Sugestie dotyczące zakupu konkretnych publikacji można przesyłać mailem na adres: [email protected] w terminie do 28 lutego bądź zgłaszać osobiście w filiach biblioteki. Pracownicy rozpatrzą nadesłane wnioski i w miarę możliwości dokonają zakupu cieszących się największą popularnością tytułów.

O pozyskanych nowościach wydawniczych Miejska Biblioteka Publiczna w Tczewie poinformuje na stronie internetowej biblioteka.tczew.pl oraz na:

 

profilu na portalu społecznościowym Facebook: facebook.com/mbptczew

 

 

Opr. (tomm)/MBP w Tczewie

Fot. Miejska Biblioteka Publiczna w Tczewie

Wawrzyniec Mocny

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe