Policjanci zatrzymali 39-letniego mężczyznę podejrzewanego o napad na zakład jubilerski

  • 05.02.2021, 15:00
  • Źródło: KWP Gdańsk
Policjanci zatrzymali 39-letniego mężczyznę podejrzewanego o napad na…

Podziel się:

Oceń:

Kryminalni z Sopotu zatrzymali 39-letniego mężczyznę podejrzewanego o napad na zakład jubilerski w Sopocie. Do zatrzymania doszło wczoraj późnym wieczorem na terenie Gdyni, kilka godzin po zdarzeniu. Jak wstępnie ustalili policjanci, sprawca wszedł do zakładu jubilerskiego i w trakcie oglądania przygotowanego dla niego zestawu biżuterii wyciągnął przedmiot przypominający broń. Gdy pracownik włączył alarm, sprawca oddał strzał prawdopodobnie z broni hukowej i uciekł nie kradnąc niczego. W mieszkaniu zatrzymanego kryminalni zabezpieczyli też pistolet, który najprawdopodobniej został użyty do przestępstwa. Na dziś zaplanowane są czynności z udziałem mężczyzny.

03.02.2021 r. późnym wieczorem kryminalni z Sopotu w wyniku intensywnych działań zatrzymali 39-letniego mieszkańca Gdyni podejrzewanego o napad na zakład jubilerski. Do zdarzenia doszło kilka godzin wcześniej w Sopocie. Jak wstępnie ustalili policjanci, sprawca wszedł do zakładu jubilerskiego i w trakcie oglądania przygotowanego dla niego zestawu biżuterii wyciągnął przedmiot przypominający broń. Gdy pracownik włączył alarm, sprawca oddał strzał prawdopodobnie z broni hukowej i uciekł nie kradnąc niczego. Kryminalni znaleźli i zabezpieczyli też pistolet, który najprawdopodobniej został użyty do przestępstwa.

Zatrzymany 39-latek przebywa w policyjnym areszcie. Zaplanowane są czynności z jego udziałem. Mężczyzna jest znany Policji. W przeszłości był notowany za kradzieże, paserstwa, a także posiadanie narkotyków.

Źródło: KWP Gdańsk

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe