Poszukiwany 29-latek spędzi czas za kratkami

  • 11.02.2021, 11:00
  • Źródło: KWP Gdańsk
Poszukiwany 29-latek spędzi czas za kratkami

Podziel się:

Oceń:

Policjanci z Sopotu zatrzymali 29-letniego mężczyznę. Sopocianin poszukiwany był za przestępstwo przeciwko rodzinie i opiece. Zgodnie z wyrokiem sądu najbliższe 8 miesięcy spędzi on za kratkami. Stróże prawa zatrzymali też poszukiwaną 55-latkę celem odbycia zastępczej kary pozbawienia wolności za nieuiszczoną grzywnę.

Policjanci prewencji z Komendy Miejskiej Policji w Sopocie zatrzymali poszukiwanego 29-latka. Mieszkaniec Sopotu od kilku dni był poszukiwany na podstawie nakazu doprowadzenia do najbliższego aresztu lub zakładu karnego, który wystawił za nim Sąd Rejonowy w Sopocie. Zgodnie z wyrokiem sądu mężczyzna ma do odbycia karę 8 miesięcy pozbawienia wolności za przestępstwo przeciwko rodzinie i opiece.

Po wykonaniu czynności 29-latek został osadzony w policyjnym areszcie. Dziś funkcjonariusze z wydziału konwojowo-ochronnego przewiozą go do aresztu śledczego celem odbycia zasądzonej kary pozbawienia wolności. 

Sopoccy funkcjonariusze zatrzymali też kolejną osobę poszukiwaną. W wyniku legitymowania 55-letniej mieszkanki Sopotu funkcjonariusze ustalili, że jest ona poszukiwana przez Sąd Rejonowy w Sopocie celem ustalenia miejsca pobytu i odbycia 12 zastępczej kary pozbawienia wolności za nieuiszczoną grzywnę. Kobieta uiściła grzywnę wpłacając pieniądze na konto sądu i została zwolniona.

Źródło: KWP Gdańsk

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe