Pielęgniarki pilnie poszukiwane do szpitala w Słupsku. Placówka oferuje atrakcyjne warunki

  • 24.02.2021, 13:00
  • Źródło: Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego
Pielęgniarki pilnie poszukiwane do szpitala w Słupsku. Placówka oferuje atrakcyjne warunki

Podziel się:

Oceń:

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Janusza Korczaka w Słupsku potrzebuje pielęgniarek i pielęgniarzy na wszystkich oddziałach, także covidowych. Kandydat zostanie zatrudniony na umowę o pracę lub cywilno-prawną.

Obecnie w słupskim szpitalu pracuje ponad 600 pielęgniarek i pielęgniarzy.

Atrakcyjna oferta pracy

Szpital proponuje dowolną formę zatrudnienia tzn. na etat lub umowę cywilno-prawną oraz stawkę godzinową zgodną z posiadanymi kwalifikacjami. Prowadzi też z kandydatami do pracy indywidualne negocjacje. Ponadto, placówka zapewnia rekompensatę finansową za okres izolacji, kwarantanny lub innej nieobecności chorobowej do 20 dni. Co ważne, personel zatrudniony na umowy cywilno-prawne ma zagwarantowane dodatkowe 21 dni w roku odpoczynku od pracy.

– Kandydatom proponujemy elastyczny grafik pracy, aby mogli łączyć swoje obowiązki nawet jeśli pracują w innych miejscach – podkreśla naczelna pielęgniarka słupskiego szpitala Jeanette Tankielun. – Atutem pracy w naszym szpitalu jest też nowoczesna infrastruktura, świetny sprzęt i doświadczenie zatrudnionych tu osób, które chętnie dzielą się wiedzą z młodymi pracownikami – zachęca kandydatów Tankielun.

– Szczególnie zapraszamy personel pielęgniarski pracujący w POZ, domach pomocy społecznej, zakładach opiekuńczo-leczniczych i pracowników emerytowanych – dodaje wiceprezes szpitala Anetta Barna-Feszak.

Praca także z pacjentami zakażonymi SARS CoV-2

Słupski szpital zatrudni także pielęgniarki i pielęgniarzy do pracy w oddziałach covidowych. Placówka gwarantuje wszelkie środki ochrony osobistej i zaznacza, że praca w kombinezonach ochronnych nie przekracza trzech godzin, po czym pracownik ma prawo do odpoczynku.

– Osobom, które zdecydują się na pracę w tych wyjątkowych warunkach, gwarantujemy oprócz innych benefitów dodatkowe świadczenie pieniężne w wysokości 100 procent stawki – namawia prezes szpitala Andrzej Sapiński.

Na oddziały covidowe szczególne pożądane są osoby posiadające kurs anestezjologii i intensywnej terapii.

Osoby zainteresowane pracą w słupskim szpitalu proszone są o kontakt z:

  • Weroniką Dułak, kierownikiem Działem Kadr i Płac, tel. 59 8460624 l, e-mail: [email protected],
  • Ewą Malicką Kaczmarzyk, przełożoną pielęgniarką, tel. 600 225 993, e-mail: [email protected].
Źródło: Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe