Kryminalni zatrzymali dwóch mężczyzn z narkotykami

  • 02.03.2021, 17:00
  • Źródło: KWP Gdańsk
Kryminalni zatrzymali dwóch mężczyzn z narkotykami

Podziel się:

Oceń:

W miniony weekend kryminalni sztumskiej jednostki zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy posiadali przy sobie narkotyki. 26 oraz 34-latek przyznali się do zarzucanych im czynów. Za popełnione przestępstwo odpowiedzą teraz przed sądem. Grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności.

W miniony weekend Policjanci Ogniwa Kryminalnego Wydziału Dochodzeniowo – Śledczego Komendy Powiatowej Policji w Sztumie zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy posiadali przy sobie narkotyki. Funkcjonariusze pracując na sprawą ustalili, że mężczyźni poruszający się osobowym seatem najprawdopodobniej mogą mieć narkotyki. Mundurowi zauważyli osobowe auto a następnie zatrzymali je do kontroli. W trakcie kontroli kryminalni znaleźli przy 26 i 34-latku woreczki z białym proszkiem. Badanie testerem narkotykowym potwierdziło, że biała substancja to amfetamina. Mężczyźni zostali zatrzymani. Ponadto w domu 26-latka znaleziono marihuanę.

Mieszkańcy gminy Dzierzgoń usłyszeli już zarzuty do których się przyznali oraz złożyli wyjaśnienia w tej sprawie. O ich dalszym losie zadecyduje teraz sąd.

Źródło: KWP Gdańsk

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe