Potrącenie pieszej, podtopienia budynku, pożar bliźniaka. KRONIKA STRAŻACKA 22-28.02.2021

  • 07.03.2021, 14:30
  • Wawrzyniec Mocny
Potrącenie pieszej, podtopienia budynku, pożar bliźniaka. KRONIKA STRAŻACKA  22-28.02.2021 Archiwum

Podziel się:

Oceń:

POW. SZTUMSKI. W dniach 22-28 lutego strażacy podejmowali szereg interwencji do najpoważniejszych zdarzeń należało potrącenie kobiety, pożar w domu typu bliźniak, w którym znajdowała się butla z gazem i podtopienie budynku.

M. STARY TARG. 28 lutego o godz. 9.21 w Zielonkach strażacy podejmowali interwencję do zalanej piwnicy w budynku mieszkalnym. Miała wymiary 3 na 4 m. Lustro wody znajdowało się na wysokości ok 30 cm. Woda przeciekła do piwnicy z pobliskiego bagna. Strażacy dokonali wypompowania wody z piwnicy.

 

GM. STARY DZIERZGOŃ. 24 lutego ok. godz. 14 straż pożarna interweniowała w Folwarku. Ratownicy weszli do mieszkania i pomogli seniorom się ubrać i wyjść z mieszkania. Następnie udzielono im pomocy przy wejściu do pojazdu, który zawiózł ich do punktu szczepień.

 

SZTUM. 22 lutego ok. godz. 18 przy ul. Zacisze w Sztumie na poboczu drogi krajowej 55 zastano osobę poszkodowaną, opatrywaną przez świadków zdarzenia. Z relacji kobiety wynika że została ona potrącona przez samochód osobowy.

 

GM. STARY TARG. Na drodze nr 517 między miejscowością Klecewo-Stary Targ sam. osobowy uderzył w drzewo. Dwie osoby poszkodowane znajdowały się na jezdni. Samochód natomiast zastano, stojący w poprzek drogi blokując ruch. Strażacy udzielili pomocy poszkodowanym i usunęli pojazd z jezdni.

 

GM. STARY TARG. 22 lutego o godz. 4.47 dyspozytor PSK odebrał zgłoszenie o palącym się pomieszczeniu w budynku mieszkalnym typu bliźniak. Paliła się kotłownia. Przed przybyciem strażaków budynek opuściły 4 osoby, jedna osoba została poszkodowana. Był to mężczyzna ok. 50 lat, przytomny z poparzeniami dłoni i twarzy. W budynku znajdowała się butla z gazem propan butan 11kg

 

 

opr. (tomm)/KP PSP Sztum

Wawrzyniec Mocny

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe