KIEROWCY UWAŻAJCIE! Kiedy zostanie zlikwidowany uskok Bałdowo – „berlinka” ??

  • 10.03.2021, 09:49
  • Wawrzyniec Mocny
KIEROWCY UWAŻAJCIE! Kiedy zostanie zlikwidowany uskok Bałdowo – „berlinka”…

Podziel się:

Oceń:

Na odcinku Bałdowo – Knybawa (niedaleko mostu knybawskiego) z DK nr 22 („berlinka”) w związku z pracami na odcinku Knybawa - Czarlin na drodze od Bałdowa przez Czarlin do os. Czyżykowo w Tczewie, stan nawierzchni drogowej jest fatalny i można powiedzieć, że zagraża on bezpieczeństwu. Problemem jest m.in. uskok na styku drogi powiatowej z Bałdowa i remontowanej „berlinki”.

Do tego jeszcze nieodremontowany całkowicie odcinek od Mostu Knybawskiego na poboczach jest pokruszony...

Z kolei na odcinku ul. Bałdowska – Bałdowo do DK nr 22 problemem są liczne dziury w drodze (miejscami przypominający ser szwajcarski). ale najgorszy dla kierowców jesy wspomniany już fatalny uskok. Niejednokrotnie jako kierowcy prawie urwaliśmy koło. Po jednym uderzeniu przy niewielkiej prędkości jeden z pracowników Wydawnictwa Pomorskiego urwał sprężynę. Słyszeliśmy też od kierowców, że prawie uszkodzili zawieszenie, wpadając nagle w nieoznaczony spadek poziomu drogi. O odniesienie do tego problemu poprosiliśmy w Starostwie Powiatowym w Tczewie.

 

- Omawiane skrzyżowanie z drogą krajową nr 22 jest zarządzane przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad – mówi Marcin Stolarski, rzecznik prasowy SP w Tczewie. - Natomiast odcinek powiatowy drogi biegnącej przez Bałdowo, a łączącej Tczew z drogą krajową nr 22 będzie poddany oględzinom podczas przeglądu wiosennego dróg.

 

(tomm)

Wawrzyniec Mocny

Zdjęcia (1)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe