Prawowici właściciele odzyskają pojazdy wart 170 tys zł !

  • 11.03.2021, 18:09
  • Wawrzyniec Mocny
Prawowici właściciele odzyskają pojazdy wart 170 tys zł ! KPP Tczew

Podziel się:

Oceń:

Kryminalni z tczewskiej komendy odzyskali skradzioną koparkę oraz 2 samochody. Mundurowi zabezpieczyli pochodzącą z kradzieży koparkę na terenie Gdańska, citroen został odzyskany na terenie Tczewa, zaś volvo zostało odnalezione na terenie powiatu kartuskiego. Odzyskane przez stróżów prawa pojazdy są warte łącznie prawie 170 tys. zł. Funkcjonariusze maszynę budowlaną oddali prawowitemu właścicielowi, zaś samochody trafiły na policyjny parking.

Kryminalni z Tczewa zajmujący się przestępczości samochodową w tym miesiącu odnaleźli koparkę oraz 2 samochody, które zostały skradzione polskim właścicielom. Policjanci 2 marca br. ustalili, że na terenie Gdańska w obszarze zalesionym stoi skradziona pod koniec września ubiegłego roku koparka. Tczewscy funkcjonariusze wspólnie z kolegami z Gdańska po dotarciu na miejsce i sprawdzeniu maszyny budowlanej w policyjnych systemach potwierdzili swoje ustalenia. Okazało się, że odzyskany, specjalistyczny pojazd został skradziony z terenu powiatu kartuskiego.

 

5 marca br. mundurowi ustalili, że na terenie jednej z ulic w Tczewie stoi citroen, który miał być również skradziony. W trakcie policyjnych czynności wykonywanych przy samochodzie okazało się również, że citroen został skradziony kilka dni wcześniej z terenu powiatu tczewskiego.

 

- 9 marca br. tczewscy kryminalni, zajmując się kolejną kradzieżą samochodu, ustalili, że na terenie jednej z miejscowości w powiecie kartuskim stoi volvo, które zostało skradzione z powiatu tczewskiego – informuje asp. sztab. Dawid Krajewski, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Tczewie. - Wysłani na miejsce mundurowi z pobliskiego komisariatu potwierdzili ustalenia tczewskich kolegów. Stróże prawa odnalezioną koparkę zwrócili właścicielowi, zaś odzyskane 2 samochody na tę chwilę trafiły na policyjny parking. Wartość zabezpieczonych pojazdów to prawie 170 tys. złotych. Odzyskane samochody wkrótce zostaną zwrócone właścicielom.

 

Opr. (tomm)/KPP Tczew

Wawrzyniec Mocny

Zdjęcia (1)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe