Głośna impreza młodzieży na bulwarze pomimo obostrzeń?

  • 17.03.2021, 15:53
  • Wawrzyniec Mocny
Głośna impreza młodzieży na bulwarze pomimo obostrzeń? Archiwum Otrzymaliśmy informacje, że późnym wieczorem 12 marca w tym miejscu, miała miejsce głośna zabawa, w której mimo obostrzeń uczestniczyło kilkadziesiąt młodych osób.

Podziel się:

Oceń:

TCZEW. Niestety okazuje się, że poluzowanie zachowań przeciwepidemicznych staje się regułą w Tczewie. Pisaliśmy już o tym przy okazji zachowań klientów w jednym z tczewskich marketów. Oprócz tego, że często widzimy w mieście nie zachowywanie dystansu społecznego, brak maseczek lub złe ich noszenie, to otrzymaliśmy także informacje o zbiegowisku na bulwarze nadwiślańskim - z głośną muzyką i przy braku stosowania się do obostrzeń.

Pan Krzysztof tak opisał sytuację z ostatniego piątku 12 marca:

 

- O godz. 22.20 ,wracam jak co dzień z popołudniowej zmiany, a tu jakaś imprezka na bulwarze nadwiślańskim. Na parkingu przy moście pełno ludzi z włączoną głośno muzyką w samochodach. Młodzież stojąca przy pojazdach bez żadnych maseczek i zachowania dystansu. Parking samochodami zapełniony po same brzegi. Kilkadziesiąt aut naliczyłem. Pytam się gdzie tu pandemia? Gdzie Policja? Rozsiewają wirusa. Skandal.

 

Informacji nie potwierdza komenda policji w Tczewie, która nie otrzymała zgłoszenia. Dlatego opieramy się jedynie na wiadomości otrzymanej od internauty.

 

(tomm)

Wawrzyniec Mocny

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe