Metamfetamina, amfetamina i marihuana - skonfiskowane

  • 24.03.2021, 10:05
  • KPP Tczew
Metamfetamina, amfetamina i marihuana - skonfiskowane W. Mocny

Podziel się:

Oceń:

Policjanci wspólnie z funkcjonariuszami z Krajowej Administracji Skarbowej w Gdyni ustalili, że w jednym z punktów, z paczkami na terenie powiatu tczewskiego znajdują się przesyłki, w których mogą być narkotyki. Stróże prawa w tym miejscu zabezpieczyli prawie 450 gramów amfetaminy, prawie 10 gramów metamfetaminy, prawie 6 gramów marihuany oraz 27 tabletek extazy.

Mundurowi przypominają, że za posiadanie narkotyków grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

19 marca br. tczewscy kryminalni wspólnie z funkcjonariuszami z Krajowej Administracji Skarbowej w Gdyni przeprowadzili działania ukierunkowane na zwalczanie przestępczości narkotykowej. W ramach tych działań funkcjonariusze ustalili, że na terenie powiatu tczewskiego w jednym z punktów, z paczkami znajdują się przesyłki, w których są narkotyki. Funkcjonariusze, potwierdzili swoje ustalenia, w 19 przesyłkach znaleźli i zabezpieczyli znajdujące się narkotyki. Mundurowi zabezpieczyli łącznie prawie 450 gramów amfetaminy, prawie 10 gramów metamfetaminy, prawie 6 gramów marihuany oraz 27 tabletek extazy. Zabezpieczone narkotyki trafiły do dalszych badań.

 

Stróże prawa przypominają, że za przestępstwo posiadania narkotyków grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności, natomiast wobec tych, którzy podejmują się ich sprzedaży, może zostać orzeczona kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

 

Opr. (tomm)

KPP Tczew

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe